רשמית: ראול דה-טומאס האריך חוזה עד 2023

ריאל מדריד הבטיחה את עתידו של החלוץ הצעיר והמוכשר, שהושאל העונה לאלופת הליגה השנייה ראיו וייקאנו והרשית 24 פעמים. יצטרף בקיץ למחנה האימונים עם לופטגי, לאחריו יוחלט האם יושאל שוב או יישאר על תקן גיבוי

ראול דה-טומאס יישאר לבן עד 2023. החלוץ בן ה-23, יוצא האקדמיה של ריאל מדריד, האריך חוזה בחמש שנים נוספות ויצטרף בקיץ למחנה האימונים של אלופת אירופה.

דה-טומאס הושאל בעונה האחרונה לראיו וייקאנו, איתה זכה באליפות הליגה השנייה והיה המבקיע המצטיין שלה עם 24 כיבושים – סגן מלך השערים בליגת המשנה. הוא החזיק בחוזה בריאל לעונה נוספת, ורגע לפני שהוא חוזר מההשאלה – הוא קיבל את הבשורה על הארכת חוזה במספר שנים נוספות.“לכולנו יש חלומות. החלום שלי התחיל כשהייתי בן 8 והצטרפתי לראשונה למועדון הזה כילד. ידעתי שכל צעד שאעשה עד היום, יוביל אותי להגשמת החלום: להיות שחקן ריאל מדריד”, כתב דה-טומאס בפוסט באינסטגרם.

“חמש שנים נוספות במועדון של חיי. תודה לכם על התמיכה ושעזרתם לי להפוך לאדם שאני היום. תודה למשפחה שלי ותודה לכל מי שעזר לי להגיע לרגע הזה. האלה מדריד!”.

דה-טומאס יצטרף למחנה האימונים בחודש הבא וינסה להרשים את ז’ולן לופטגי. במידה ובורחה מיוראל יעזוב, הוא צפוי להישאר על תקן חלוץ גיבוי.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון