לבקשת לופטגי, ואייחו לא יושאל בעונה הבאה

בספרד מדווחים שמאמן ריאל מדריד הורה להנהלת המועדון להשאיר את הבלם הצעיר בקבוצה. התכנית המקורית הייתה לאפשר לו לצאת ולצבור ניסיון בליגה הבכירה, במקביל לרכש מנוסה שיגיעו במקומו - אך המאמן החדש עצר זאת

ז’ולן לופטגי סומך על חסוס ואייחו ורוצה לראות אותו בקבוצה גם בעונה הבאה. כך מדווח ‘מארקה’ בספרדי.

ואייחו בן ה-21 הצטרף לריאל בתחילת העונה שעברה, אחרי שהושאל לאיינטרכט פרנקפורט מהליגה הגרמנית והרשים בה מאוד. הוא שותף ב-12 משחקים לאורך העונה, כשבמהלכה נעדר לתקופה ממושכת בעקבות פציעה.לקראת סיום העונה, במועדון שקלו להוציא אותו בהשאלה בעונה הבאה כדי שיצבור עוד ניסיון – ובמקביל לצרף בלם מנוסה יותר, שיהווה גיבוי לסרחיו ראמוס ורפאל ואראן. אלא שכעת, כך מדווחים בספרד, חל שינוי בתכניות.

ז’ולן לופטגי, מאמנה החדש של ריאל מדריד, ביקש לרדת מהתכנית המקורית – ולהשאיר את ואייחו בקבוצה גם בעונה הבאה. לופטגי, מאמין גדול בכדורגלן הספרדי וחתום על קידומם של כישרונות צעירים בנבחרות ספרד השונות, מאמין בואייחו ורוצה שימשיך לשמש כגיבוי גם בעונה הבאה.

ראוי לציין שהאמון של לופטגי בואייחו בא לידי ביטוי גם בזימון לסגל המורחב של ספרד למונדיאל, כשלמעשה הבלם הצעיר היה חלק ממנו עד לרגע האחרון – אז שוחרר על ידי המאמן החדש פרננדו היירו. ואייחו, ששימש כקפטן בנבחרות הצעירות, היווה כגיבוי למקרה של פציעות בהגנת לה-רוחה ברוסיה – עד שהוחלט לאפשר לו לצאת לחופשת הקיץ.

בהנחה שבקשתו של לופטגי תתקבל, בריאל יירדו מהאפשרות לצרף שחקן רכש להגנה.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון