לופטגי שוחח עם בייל, שרוצה יותר דקות משחק

הוולשי של ריאל מדריד חושש מעוד עונה מבוזבזת. סוכנו הודה: "הוא נהנה מהחיים בספרד, אבל שחקן כמוהו צריך לשחק יותר. נדבר עם המועדון כדי לברר את מצבו". ההנחה היא שיחליט להישאר, וינסה להרשים את מאמנו החדש כדי לשדרג את מעמדו

עתידו של גארת’ בייל בריאל מדריד עדיין לא ברור. בריאיון לאחר גמר ליגת האלופות, הוולשי הודה שהוא רוצה לשחק יותר – ושבמהלך הקיץ יישב עם סוכנו כדי לבחון את האפשרויות שעומדות לפניו, כולל האפשרות לעבור קבוצה. אלא שעזיבת זינדין זידאן עשויה לשנות את הכל.

לאחר שנכנס לתפקידו באופן רשמי, שוחח מאמן ריאל ז’ולן לופטגי עם גארת’ בייל והבהיר לו שהוא בונה עליו לקראת העונה הבאה. הוולשי הודה למאמנו החדש, אך חזר על המסר שהוא חושש מעוד עונה מבוזבזת.“אני חושב שנצטרך לדבר עם ריאל מדריד ולברר את מצבו”, אמר סוכנו של בייל, ג’ונתן ברנט, בריאיון ל’סקיי ספורט’. “גארת’ רוצה שתהיה לו עונה טובה יותר מהעונה שעברה. הוא רוצה לשחק יותר. זה הדבר החשוב ביותר מבחינתו. הוא אחד מה-3 או 4 שחקנים הטובים בעולם, ושחקן כמוהו צריך לשחק באופן קבוע. זה לא עניין של כסף”.

“גארת’ רוצה לזכות בכדור הזהב ואני חושב שהוא יכול. אני חושב שהוא הבריטי הטוב ביותר ששיחק בחו”ל. אנחנו יודעים עד כמה הוא טוב והוא לא צריך להוכיח שום דבר. השער שלו בגמר ליגת האלופות היה מדהים ובתזמון מושלם. הוא נהנה מהחיים שלו בספרד ומאוד שמח”, סיכם הסוכן.

ההערכה היא שנושא עתידו של בייל יגיע לדיון בתקופה הקרובה, עוד לפני פתיחת האימונים של ריאל באמצע יולי. ההנחה היא שבייל יעדיף להישאר במדריד, וינסה להרשים את מאמנו החדש כדי לזכות בשדרוג מעמדו בסגל.

בחודש שעבר סיים בייל את עונתו החמישית במדי ריאל מדריד. במהלך התקופה הוא רשם 189 הופעות, הבקיע 88 שערים ובישל 57 נוספים. לפני כשנה וחצי האריך חוזה עד 2022, עם סעיף שחרור המוערך בחצי מיליארד יורו.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
unknown Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
unknown
אורח
unknown

חייב להשאר שחקן אדיר