קובאצ’יץ’: “רוצה לשחק יותר. חושב שעדיף לי לעזוב”

הקרואטי הצעיר של ריאל מדריד יישר קו עם הדברים שאמר סוכנו בשבועות האחרונים: "ברור לי שקשה להפוך לשחקן הרכב בריאל. בדיוק בגלל זה אני חושב שהדבר הכי טוב הוא לעבור למקום שייתן לי לשחק באופן קבוע". במועדון מסרבים כרגע לשחררו

אחרי כריסטיאנו רונאלדו וגארת’ בייל, גם מתיאו קובאצ’יץ’ מעמיד את עתידו בסימן שאלה. הקרואטי הצעיר (24) לא מסתיר את אכזבתו מהמחסור בדקות במדי ריאל מדריד, ובריאיון קצר ל’מארקה’ הוא מיישר קו עם דברי סוכניו בשבועות האחרונות ומודה – “אני חושב שהדבר הכי טוב בשבילי הוא לעזוב”.

“אני רוצה לשחק יותר בריאל מדריד, כי אני אוהב כדורגל ואוהב להיות על הדשא”, אמר קובאצ’יץ’, ששוהה בימים אלה עם נבחרת קרואטיה במונדיאל ברוסיה. “ברור לי שקשה להפוך לשחקן הרכב בריאל, במיוחד בגלל שהגעתי מאוד צעיר. אני מבין את המצב, אבל בדיוק מהסיבה הזאת אני חושב שהדבר הכי טוב בשבילי הוא לעבור למועדון אחר שייתן לי את האפשרות לשחק באופן קבוע בהרכב. זאת הזדמנות שאני חושב שיכולה להיות לי, וזה מה שאני רוצה כרגע”.“אני חושב שכל השחקנים בריאל מדריד חשובים. הבעיה היא שבשביל שחקן צעיר קשה לקבל המשכיות – ובלי המשכיות אני לעולם לא אצליח להראות את הפוטנציאל המלא שיש לי. כשאני לא משחק, אני לא שמח”, הוא מודה. “מאוד נהניתי בשלוש השנים האלה במדריד, עם חברים מדהימים לקבוצה וזכייה בתארים, אבל אני לא לגמרי שמח כי השותפות שלי בכל זה לא הייתה מקסימלית – וזה משהו שאני רוצה לשנות”.

התחושות האלה של קובאצ’יץ’ לא הפתיעו את ראשי ריאל מדריד, שמודעים לאכזבתו מהמעמד כשחקן רוטציה והירידה במספר הדקות בעונה החולפת (1,823) לעומת העונה שקדמה לה (2,154). סוכניו של קובא דיברו בתקשורת בשבועות האחרונים על כך שהשחקן אמנם שמח מאוד בריאל, אבל לטובת הקריירה האישית שלו – רוצה יותר דקות ומעמד חשוב יותר בסגל. ה’צרה’ הזאת היא אחת המשימות בהן יצטרך לטפל מאמן ריאל הנכנס, ז’ולן לופטגי.

“אני לא מכיר את המאמן החדש ועדיין לא דיברתי איתו, אבל אני יודע שאנחנו צריכים לדבר על העתיד שלי”, מסביר קובאצ’יץ’. “אני בריאל כבר שלוש שנים ולא שיחקתי יותר מדי. זה משהו שהשפיע על המעמד שלי בנבחרת, וזה לא משמח אותי. לכן הדבר הטוב ביותר הוא להחליף קבוצה. ריאל מדריד היא קבוצה יוצאת דופן שמלאה בשחקנים מצוינים, ויכול להיות שכרגע אני צעיר מדי כדי להיות שותף במאת האחוזים. לא יודע…”.

למרות התחושות וההצהרות, בריאל מסרבים בשלב זה לבקשת סוכניו של קובאצ’יץ’ להעביר עליו הצעות מקבוצות אחרות. במועדון רואים בקובאצ’יץ’ את היורש האולטימטיבי ללוקה מודריץ’ וטוני קרוס, ולא מתכוונים לוותר עליו כל כך מהר.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון