מכתב הפרידה של כריסטיאנו רונאלדו

הפורטוגלי פרסם מכתב פרידה רשמי מריאל מדריד

השנים האלה בריאל מדריד ובעיר מדריד היו המאושרות ביותר בחיי. יש לי רק תחושות של אסירות תודה עצומה למועדון הזה, לאוהדים האלה ולעיר הזאת. אני יכול רק להודות לכולם על האהבה והחיבה שקיבלתי.

למרות זאת, אני חושב שהגיע הזמן לפתוח בפרק חדש בחיי וזאת הסיבה שבגללה ביקשתי מהמועדון לאשר לי לעבור. זה מה שאני מרגיש שנכון, ואני מבקש מכולם – במיוחד מהאוהדים שלי – להבין אותי בבקשה.אלה היו 9 שנים מדהימות. אלה היו 9 שנים ייחודיות. זאת הייתה תקופה מרגשת עבורי, אבל גם קשה – כי ריאל מדריד זה המקום עם הדרישות הכי גבוהות. לעולם לא אשכח כמה נהניתי מכדורגל כאן.

היו לי חברים מדהימים בקבוצה, על המגרש ובחדר ההלבשה. הרגשתי את החום של הקהל המופלא ויחד זכינו בשלושה גביעי אלופות רצופים וארבעה בחמש שנים. יחד איתם, ברמה האישית, היה לי את הסיפוק לזכות בארבעה כדורי זהב ושלוש נעלי זהב. כל זה קרה בתקופתי במועדון הנפלא ויוצא הדופן הזה.

ריאל מדריד כבשה את לבי ואת לב משפחתי, וזאת הסיבה שבגללה אני רוצה להודות לכם: תודה למועדון, לנשיא, להנהלה, לחברים, למאמנים, לרופאים ולכל העובדים שאיפשרו להכל לעבוד ועמלו על כל פרט.

תודה אחת נוספת לכם האוהדים ותודה לכדורגל הספרדי. במהלך 9 השנים המרגשות האלה פגשתי הרבה שחקנים נהדרים. היה לי את הכבוד לפגוש אותם.

חשבתי על זה המון ואני יודע שהגיע הזמן לשינוי. אני עוזב, אבל בכל מקום שאהיה אמשיך להרגיש חלק מהחולצה הזאת, מהסמל הזה ומהסנטיאגו ברנבאו.

תודה לכולם, וכמובן כמו שאמרתי בפעם הראשונה שדרכתי באיצטדיון שלנו לפני 9 שנים: האלה מדריד!

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון