סומכים על הצעירים: בריאל לא מתכננים רכש נוסף

למרות עזיבת כריסטיאנו רונאלדו, במועדון מאמינים בסגל הנוכחי ובשלב זה יאפשרו לו להמשיך לרוץ גם בעונה הקרובה ללא שינויים מהותיים - תוך הענקת הזדמנות לכישרונות הקיימים. בסיום מחנה האימונים בארצות הברית תבוצע הערכת מצב מחודשת

בניגוד לציפיות, ריאל מדריד לא מתכננת רכש נוסף. למרות שאיבדה במהלך הקיץ את הכוכב המוביל שלה כריסטיאנו רונאלדו, אלופת אירופה ממשיכה להאמין בסגל הקיים ותאפשר לו הזדמנות להוכיח את עצמו ללא שינויים מבחוץ. זאת גם בקשתו של המאמן החדש ז’ולן לופטגי, שחרט על דגלו את פיתוחם של שחקנים צעירים בנבחרות השונות של ספרד.

במועדון רואים בעזיבת כריסטיאנו הזדמנות לקדם כישרונות דוגמת מרקו אסנסיו ו-ויניסיוס ג’וניור, שצפוי לקבל הזדמנויות לאורך העונה. למרות הביקורות, כרים בנזמה ימשיך להוביל את חוליית ההתקפה לצד הצעירים בורחה מיוראל וראול דה-טומאס – שלפי שעה צפויים להישאר בקבוצה.גם בעמדת השוער, בה המועדון מתכנן רענון עם צירופו של טיבו קורטואה, לא מדובר בשינוי בשל חוסר אמון בקיילור נאבאס – אלא תוספת תחרות בריאה. כך או כך, הבלגי לא יצטרף למועדון כל עוד קבוצתו צ’לסי לא תמצא עבורו תחליף. חלון ההעברות באנגליה נסגר ב-9 באוגוסט, ואם עד אז לא יימצא פיתרון – קורטואה יישאר בלונדון בעונה הבאה.

קידום הצעירים נכון גם לחוליות הקישור וההגנה, בהן שחקנים כמו דני סבאיוס, מתיאו קובאצ’יץ’, חסוס ואייחו ואלברו אודריוסולה צפויים לקבל יותר הזדמנויות לאורך העונה. במועדון מאמינים בכישרון של השחקנים הצעירים וייתנו להם צ’אנס להביא אותו לידי ביטוי.

בריאל יאפשרו לסגל להוכיח עצמו במשחקי ההכנה במסגרת מחנה האימונים בארצות הברית, שיסתיים לקראת אמצע אוגוסט. לאחר מכן תבוצע הערכת מצב מחודשת, בה יוחלט האם בכל זאת דרוש חיזוק נקודתי או לא. בכל מקרה, מסע רכש או הנחתת כוכבים לא נמצאים בתכנון.

 

הגב

3 תגובות ב "סומכים על הצעירים: בריאל לא מתכננים רכש נוסף"

avatar
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
ראמוס
אורח

הלכה העונה

ערן ברעם
אורח

הם עושים טעות חמורה רואים שהוא מאמן טירון לא יהיה לנו שום סיכוי נגד ברצלונה פשוט בושה נהיינו

אחשלי הגבר
אורח

צודק לגמרי