לופטגי: “מרגש לבנות קבוצה חזקה ללא כריסטיאנו”

מאמן ריאל מדריד יעמוד על הקווים בפעם הראשונה, במסגרת משחק ההכנה מול מנצ'סטר יונייטד (03:00): "יש לנו הזדמנות לבנות את עצמנו מחדש ללא שחקן שהיה מאוד משמעותי כאן. אנחנו צוות מאוחד עם שחקנים מצוינים, ואני בטוח שתהיה לנו קבוצה נהדרת"

עידן ז’ולן לופטגי יוצא לדרך. מאמנה החדש של ריאל מדריד התייצב בפני התקשורת לקראת משחקו הראשון על הקווים, מול מנצ’סטר יונייטד במסגרת טורניר ההכנה בארצות הברית (03:00).

המשחק הראשון
“חשיבות המשחק הזה היא להתכונן לעונה הקרובה בכל המובנים ולצבור ביטחון. ריאל מדריד לא יודעת מה זה ‘משחק ידידות’, ונגיע להתמודד במשחק הזה בדרך הטובה ביותר שאנחנו יכולים. עבור מנצ’סטר יונייטד זה משחק ההכנה החמישי, אבל נקווה שניכנס לקצב ונמשיך להתכונן לסופרקאפ האירופי”.



הסגל
“חיזוק? בקרוב יצטרפו אלינו כמה שחקני חיזוק מצוינים: סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, לוקה מודריץ’, מתיאו קובאצ’יץ’, מרסלו וקאסמירו… אנחנו מאושרים עם הקבוצה שיש לנו ובטוחים שניאבק על כל תואר אפשרי. אנחנו שמחים ועובדים כדי לנסות ולהיות קבוצה מצוינת בכל מובן. אני לא מתעסק בשמועות. אני משוכנע שהסגל שיש לנו יוכל להתמודד עם כל הדרישות והמשימות”.

תקופת ההכנה
“יש לנו הרבה תרגולים באינטנסיביות גבוהה ואימונים כפולים. אנחנו מרוצים מהמחויבות והגישה של החבר’ה. יש לנו כמה שחקנים צעירים שמביאים איתם הרבה התלהבות. אנחנו מתקדמים בדיוק לפי הקצב שציפינו”.

כריסטיאנו ובייל
“כריסטיאנו הוא אחד השחקנים החשובים ביותר בהיסטוריה של ריאל מדריד. הוא הביע את רצונו לעזוב והמועדון איפשר לו לעשות את זה. הוא הותיר אחריו מורשת יוצאת דופן ואני מאחל לו הצלחה. אנחנו מאושרים עם גארת’ ומשוכנעים שהוא ייתן עונה מצוינת. הוא שחקן יוצא-דופן ואנחנו מצפים להרבה ממנו. אין לי ספק שהוא יציג את הגרסה הטובה ביותר שלו. אני ממש מרוצה מבייל. הוא שמח לשחק בריאל מדריד ויש לו הזדמנות להראות איזה כדורגלן מופלא הוא”.

ידעת שכריסטיאנו עוזב כשהצטרפת למועדון?
“כשהגעתי הוא עדיין היה שחקן ריאל, אבל הוא הביע את רצונו לעזוב וזה מה שקרה. כמאמן זה אתגר מאוד מרגש לבנות מחדש קבוצה בלי כריסטיאנו, ליצור קבוצה תחרותית עם שאיפות ללכת על כל התארים. אין לי ספק שזה גם מה שיקרה”.

ריאל ביום שאחרי כריסטיאנו
“אמרתי במפורש מה החשיבות של כריסטיאנו, אבל ריאל מדריד היא מעל הכל. התקופה של כריסטיאנו הייתה נהדרת עבור ריאל וכולנו מאחלים לו רק טוב. אנחנו ממשיכים במסע שלנו עם הרבה שאפתנות כדי לנסות ולהאדיר את היסטוריית המועדון”.

הרעב לתארים
“ההיסטוריה של ריאל מדריד מסמלת את הדרך בה כל קבוצה במועדון מחויבת לעשות: תמיד לחפש את הניצחון. ננסה לעמוד בכל הדרישות ולהמשיך להשתפר. ההיסטוריה של המועדון לא מאפשרת לנו לעשות משהו אחר”.

ויניסיוס ג’וניור
“הוא בחור מאוד צעיר וטוב מאוד לגילו. יש לו הרבה איכויות. צריכים לעזור לו להתאקלם בכדורגל האירופי. הוא ימשיך לעבוד איתנו”.

בייל ובנזמה
“הם עובדים בצורה מצוינת, כמו כולם. אני מאוד מרוצה מהמחויבות וההתלהבות שהעונה הקרובה מפתחת אצלנו. יש לנו הזדמנות לבנות מחדש את הקבוצה בלי שחקן שהיה מאוד משמעותי כאן. יש כאן צוות מאוחד, עם שחקנים מצוינים ואנחנו בטוחים שתהיה לנו קבוצה נהדרת”.

 





הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון