סוכנו של קורטואה מאשר: “הוא החליט לעבור למדריד”

נציגו של שוער נבחרת בלגיה מאמת את השמועות: "הוא הבהיר למועדון שהדבר הטוב ביותר עבורו הוא לחזור לספרד ולהיות קרוב למשפחתו". טוען שהכל בידיים של הלונדונים: "הוגשה בפניהם הצעה הוגנת שממתינה לאישור. הם יכולים לקבל עבורו סכום הוגן ולמצוא לו מחליף"

טיבו קורטואה רוצה לעבור לריאל מדריד. זו כבר לא שמועה, אלא החלטה שאושרה על ידי סוכנו כריסטוף הנרוטאי בשיחה עם עיתון ‘סאן’ הבריטי.

“אני קורא בכל מקום שצ’לסי טוענת שהכל תלוי בטיבו עצמו, אבל הוא הבהיר למועדון שהדבר הטוב ביותר עבורו הוא לעבור למדריד. זאת החלטה מאוד חשובה מבחינתו כי הוא רוצה להיות קרוב למשפחה שלו. צ’לסי מחזיקה בהצעה שמחכה לאישור“, אמר הנורטאי.“יש מי שטוענים שזה עניין כספי, וזה די נכון כי הוא יכול לקבל שכר משודרג במעבר הזה – אבל הוא דחה הצעה טובה יותר ממקום אחר, כי זה הרבה יותר מעניין כלכלי”, הדגיש הסוכן.

“לאורך הדרך חשוב שכולם יהיו הגיוניים. (ריאל) הגישו הצעה סבירה בהחלט עבור שחקן שזוהי שנתו האחרונה בחוזה, כשהם יודעים שהם יכולים לקבל אותו בחינם בעוד 12 חודשים. צ’לסי יכולה לקבל עבורו עכשיו סכום הוגן ולהחתים במקומו מחליף, או למצוא לו מחליף רק בקיץ הבא – ולא לקבל תמורתו אפילו אגורה”, סיכם הסוכן את המצב.

קורטואה בן ה-26 הוכתר בקיץ האחרון לשוער המצטיין של המונדיאל ברוסיה. לפי הדיווחים, בריאל הגישו עבורו הצעה בגובה 35 מיליון יורו כשההערכה היא שצ’לסי מחפשת לו מחליף.

חלון ההעברות באנגליה ייסגר ביום חמישי הקרוב, ה-9 באוגוסט.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון