לופטגי אחרי הניצחון: “תמיד יש מה לשפר”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מה-1:3 על יובנטוס במשחק הכנה, אבל שומר על פרופורציות: "התוצאה לא רלוונטית בטרום-עונה. הצגנו כמה דברים מאוד חיוביים". על השמועות סביב מודריץ': "אין לי ספק שהוא יישאר". אסנסיו תורגל כחלוץ והבקיע צמד: "אנחנו בוחנים את כל הכלים שיש לנו בסגל"

מסע משחקי ההכנה של ריאל מדריד נמשך, כשהפעם הוא גם העניק ניצחון בכורה לז’ולן לופטגי כמאמן הבלאנקוס אחרי 1:3 על יובנטוס (צמד לאסנסיו, אחד לבייל). בסיום המשחק התייצב המאמן בפני התקשורת.

“אנחנו מרוצים. התוצאה לא רלוונטית במשחקי הכנה, אבל אנחנו רוצים לנצח ולא להפסיד. הצגנו כמה דברים מאוד חיוביים, אבל תמיד יש מה לשפר. הקבוצה לקחה צעד קדימה מול יריבה נהדרת”, אמר לופטגי. “ספגנו שער של חוסר-מזל (עצמי של קרבחאל), אבל הצגנו אופי והיינו רגועים תוך אמונה במה שאנחנו עושים. יובנטוס עלתה עם תשעה שחקני הרכב והרבה מהירות. היא שיחקה יותר משחקים מאיתנו, אבל הצגנו יופי של משחק וניצחנו בו”.תצוגה קבוצתית טובה
“אני לא אסמן שחקן ספציפי שבלט מהשאר. כל הקבוצה עבדה טוב יחד. אנחנו שמחים מהמשחק שכל השחקנים הציגו”.

מרקו אסנסיו
היה לו משחק טוב. הוא שיחק בעמדה ששונה מהרגיל, אבל עשה עבודה טובה. אנחנו מרוצים מההופעה של כל השחקנים. מערך עם חלוץ נסוג? אני שונא את זה. זאת רק אלטרנטיבה. תקופת ההכנה מאפשרת לנו לבדוק דברים מהסוג הזה. אנחנו צריכים לבחון את הכלים שיש לנו בסגל”.

סרחיו רגילון יישאר בסגל?
“הוא מפיק את המיטב מההזדמנויות שהוא מקבל. הוא שחקן של קסטיליה. הוא עובד עם לב טוב ואנחנו מקווים שכך הוא ימשיך. את ההחלטות נקבל כשתקופת ההכנה תסתיים”.

 

&nbsp

 

מודריץ’ יעזוב?
“הנשיא נתן תשובה מאוד ברורה ואין לי מה להוסיף על זה. מודריץ’ הוא כדורגלן נהדר שאנחנו מצפים לחזרתו בזרועות פתוחות. דיברתי איתו אחרי גמר המונדיאל. אנחנו מחכים לו והוא יתחיל לעבוד השבוע, במטרה להיות מוכן לסופרקאפ האירופי. הוא שחקן ריאל ואין לי שום ספק שהוא יישאר כאן. אנחנו נהנינו ממנו ונמשיך ליהנות ממנו בלי שום ספק”.

חיזוק לעמדת השוער
“נדבר על זה כשיגיע, אם יגיע. כרגע אני רוצה לדבר רק על המשחקים הטובים שקיילור ולונין הציגו. יש גם את קיקו ולוקה, ואנחנו יכולים לדבר רק על השחקנים שיש לנו בסגל”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון