לופטגי: “היה מסע משחקים טוב. נכנסנו לקצב”

אחרי ניצחון 1:2 על רומא, מאמן ריאל מדריד מסכם את מחנה האימונים בארה"ב. בייל הרשים: "כל אחד לוקח חלק בקבוצה ונותן את הטוב ביותר שלו למענה, וזה מה שהוא עושה. אני משוכנע שתהיה לו עונה מצוינת"

אחרי שבוע וחצי, ריאל מדריד סיימה את מסע המשחקים בארצות הברית וחוזרת לספרד. הבלאנקוס השלימו את המסע בניצחון 1:2 על רומא (שערים של אסנסיו ובייל), שסגר מחנה אימונים מוצלח. בסיום המשחק התייצב המאמן ז’ולן לופטגי בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

בייל יסחוב את הקבוצה במקום כריסטיאנו?
“אף שחקן לא צריך לסחוב את הסגל על הגב. זאת דרך ההסתכלות שלי על כדורגל. כל אחד לוקח חלק בקבוצה ונותן את הטוב ביותר שלו למען הקבוצה. זה מה שבייל עושה. הוא שחקן נהדר, עושה עבודה מדהימה ואני בטוח שתהיה לו עונה מצוינת”.סיכום מסע המשחקים
“היה מסע טוב שעזר לנו להיכנס לקצב. היו לנו הרבה נסיעות, אבל הצלחנו להפיק את המיטב מהזמן שהיה לנו כדי לעבוד ולהתכונן. המשחקים היו טובים, וגם הצלחנו להכניס לעניינים את השחקנים שהצטרפו אלינו מאוחר יותר”.

קובאצ’יץ’ ומודריץ’
“זה נכון שמתיאו הביע את רצונו לעזוב. הבעתי בפניו את הרצון שלי שהוא יישאר. אם הוא יעזוב, נראה איך נסדר את הדברים. הפיתרון יהיה לחפש בזמן המתאים שחקן שיהיה ברמתו של קובא, מישהו שהוא כדורגלן ברמה הגבוהה ביותר. לגבי לוקה – כבר עניתי על זה בפעמים הקודמות ואין שום דבר חדש” (אמר שהוא נשאר).

קורטואה בדרך
“אני תמיד אומר שאני לא מדבר על שחקנים שהם לא חלק מריאל מדריד. קיילור הוא השוער שלנו ואני לא יכול לדבר על אף שוער אחר מלבדו ומלבד קיקו, לונין או לוקה. אני מבין את העבודה של התקשורת, אבל היא שונה משלי. התקשורת בונה את הגשר לפני שיש נהר. קיילור הוא הוא שוער פנומנלי. יש לו את מלוא הביטחון שלנו. הוא מאושר להיות חלק מריאל מדריד ואנחנו מאושרים איתו”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון