קיילור: “לעזוב? מבחינתי זה כמו לרצות למות”

שוער ריאל מדריד הגיב להחתמת טיבו קורטואה, שצפויה לגרום לו לאבד את מקומו בהרכב הבלאנקוס. בריאיון לרדיו 'קאדנה סר' הוא נשאל האם מעוניין להישאר בקבוצה, וענה בצורה חד-משמעית: "ברור"

קיילור נאבאס לא מתכוון לעזוב את ריאל מדריד. אחרי החתמת טיבו קורטואה בקבוצה, השוער הקוסטה-ריקני הבהיר בריאיון ל’קאדנה סר’ שאין לו שום כוונה לעבור למקום אחר.

“האם אני רוצה להישאר? ברור, ואני אומר את זה עם הרבה כוח. מבחינתי לרצות לעזוב את ריאל מדריד זה כמו לרצות למות“, הודה קיילור בצורה חד-משמעית.נאבאס צפוי לאבד את אפודת השוער הראשון בשל החתמת קורטואה, אך לא נרתע מכך. אחרי 141 הופעות במדי הבלאנקוס, בהן זכה בין היתר בשלושה גביעי אלופות רצופים, הקוסטה-ריקני בן ה-31 ימשיך להיאבק על מקומו כדי להוכיח שהוא עדיין ראוי להיות חלק ממשפחת ריאל מדריד – לפחות עד סיום חוזהו בקיץ 2020.

בריאל יאלצו לפתור כעת את בעיית עודף השוערים, כשנכון לעכשיו היא מחזיקה בחמישה – קורטואה, נאבאס, קיקו קסייה, לוקה זידאן ואנדריי לונין. ההנחה היא שזידאן יושאל לקבוצה אחרת, כשבמועדון ימתינו להחלטת קסייה האם ברצונו להישאר על תקן שוער שלישי או לעזוב. להחלטתו תהיה השפעה על עתידו של לונין הצעיר, שעשוי גם הוא לצאת בהשאלה לקבוצת ליגה בכירה.

3
הגב

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ינוןאחשלי הגברשלומי Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
שלומי
אורח
שלומי

וואלה נכון קורטואה אכן שוער יותר טוב אבל באמת שאני חושב שהפער בינו לבין נאבאס לא כזה גדול.אם קורטואה בין 3-4 השוערים הכי טובים נאבאס בין ה-6. ובלי קשר לזה נאבאס נתן קבלות והציל את ריאל לא פעם ולא פעמיים (תמיד הגיע לרגעים החשובים בשיא) ועם לב ענק שתמיד נתן את כל כולו למועדוו (גם עכשיו נלחם על מקומו למרות שהביאו לו מחליף). חושב שיש עמדות שצריכות שיפור ברמה דחופה יותר בכנף שמאל עדיין אין מחליף הולם לרונאלדו אסנסיו ענק אך לא מהיר מספיק וואסקז מהיר אך לא פיזי מספיק יש את וינסיוס אבל העבירו אותו לקבוצת המילואים ושלא נדבר… קרא עוד >>

ינון
אורח
ינון

כל מילה בסלע?

אחשלי הגבר
אורח
אחשלי הגבר

חייב להתרכז בעמדות יותר חשובות
דוגרי אני מקווה שהסופר קאפ יימשך לפנדלים מ 0-0 כדי שיבינו במועדון שחייב חלוץ טופ
זה הרי המשחק הרציני הראשון שיהיה והבנתי שזה יהיה המדד העיקרי להמשך הרכש אם בכלל הקיץ הזה