קורטואה: “אני מגשים חלום. עבדתי קשה להגיע לכאן”

שוערה החדש של ריאל מדריד הוצג בסנטיאגו ברנבאו: "מאז הייתי ילד חלמתי על הרגע הזה. זה המועדון הטוב בעולם". פלורנטינו בירך: "אנחנו מצרפים את אחד השוערים הטובים בעולם, אם לא הטוב ביותר". הבלגי חתם על חוזה לשש עונות

טיבו קורטואה הוצג רשמית כשוערה של ריאל מדריד. הבלגי בן ה-26 חתם על חוזה לשש עונות והוצג בטקס בתא הכבוד בסנטיאגו ברנבאו, בו בירך אותו הנשיא פלורנטינו פרס.

“היום אנחנו מברכים בריאל מדריד את השוער הטוב ביותר של המונדיאל האחרון. ההחתמה של קורטואה היא חלק מאסטרטגיה שמובילה את המועדון, כדי לעצב את ההווה והעתיד עם שחקנים שמסוגלים להתמודד בתחרות הגוברת בצמרת הכדורגל”, פתח פלורנטינו את ברכתו. “ריאל מדריד מצרפת את אחד השוערים הטובים בעולם, אם לא הטוב ביותר. זוכה ‘כפפת הזהב’ במונדיאל ברוסיה. הוא היה משמעותי עבור נבחרת בלגיה ויחד הם רשמו הישג היסטורי וסיימו במקום השלישי”.“טיבו היקר, היום אתה מתחיל ללבוש את חולצת המועדון שזכה ב-13 גביעי אירופה”, בירך פרס. “המחויבות שלך, המשמעת שלך והעבודה הקשה שהשקעת כדי ללבוש את החולצה הזאת, הביאו אותך עד לכאן – והמדרידיסטאס לא ישכחו את זה. החל מהיום אתה חלק מהמועדון בו המונח ‘בלתי אפשרי’ פשוט לא קיים. תודה שלקחת על עצמך את האתגר הזה, במועדון הכי יוקרתי בעולם”, סיכם הנשיא.

קורטואה עצמו הוסיף: “היום אני מגשים חלום. רק מי שבאמת מכיר אותי יודע כמה קשה עבדתי כדי להגיע לכאן. אתם לא יכולים לדמיין עד כמה אני שמח. מאז הייתי ילד חלמתי על הרגע הזה. חלמתי לעלות לכר הדשא של האיצטדיון הזה עם מדים בצבעי ריאל מדריד, המועדון הטוב בעולם. הייתי יריב ואני יודע מה זה לפגוש את ריאל. היום, אני אחד מכם – מדרידיסטה. האלה מדריד!”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון