בספרד מדווחים: מודריץ’ האריך חוזה ויישאר בריאל

סוף לשמועות סביב עתידו של הקרואטי: לפי פרסום ב'מארקה', הקשר הגיע לסיכום על המשך דרכו במועדון. בתמורה הוא ישודרג בהעלאה, שתשווה את שכרו לזה של הקפטן סרחיו ראמוס - כ-10 מיליון יורו לעונה

לוקה מודריץ’ נשאר בריאל מדריד. זה היה המסר שבמועדון התעקשו לשדר בשבועות האחרונים, למרות גל השמועות על התעניינות מצד אינטר. כעת זה מתקרב להיות רשמי.

לפי פרסום ב’מארקה’, הקשר הקרואטי – שחזר השבוע לאימונים במתחם ולדבבאס – כבר ישב עם ראשי המועדון והגיע איתם לסיכום על המשך דרכו במדי הבלאנקוס. בתמורה מודריץ’ יזכה להעלאת שכר, אחריה ירוויח כ-10 מיליון יורו – בדומה לקפטן סרחיו ראמוס. כיום שכרו של מודריץ’ מוערך בכ-8 מיליון יורו.בשבועות האחרונים צצו אינספור דיווחים ושמועות לפיהם מודריץ’ שוקל לעזוב את המועדון, כשברקע התעניינות גוברת מצד אינטר האיטלקית. למרות זאת, בריאל טענו לכל אורך הדרך שהם לא מוכנים אפילו לשקול אפשרות של מכירת הקרואטי בן ה-32.

אחרי שסיים עוד עונה נהדרת ואף הוביל את קרואטיה עד לגמר המונדיאל, בו הוכתר כמצטיין הטורניר – לוקה מודריץ’ נחשב בעיני רבים למועמד בכיר לזכות גם בפרס שחקן השנה בעולם. בהמשך לזה, במועדון שמחו להציע לו שדרוג חוזה – אותו הסכים לקבל והכריע: הוא נשאר בריאל.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון