ריאל זכתה בגביע הברנבאו. לופטגי: “מתקדמים טוב”

בנזמה, בייל ומיוראל העניקו 1:3 על מילאן במשחק ההכנה האחרון של הבלאנקוס, במסגרת הטורניר המסורתי שפותח את העונה באיצטדיון הביתי. המאמן: "היו חלקים טובים מאוד, אחרים פחות. צריכים להמשיך לעבוד לקראת הסופרקאפ ברביעי"

ריאל מדריד סיימה את משחקי ההכנה עם ניצחון 1:3 נהדר על מילאן, במסגרת גביע הברנבאו המסורתי. בנזמה (2), בייל (45) ומיוראל (90) הבקיעו לזכות הבלאנקוס והעניקו סיפתח מוצלח במשחק שפתח את העונה בסנטיאגו ברנבאו. בסיום המשחק התייצב המאמן ז’ולן לופטגי בפני העיתונאים.

משחק ראשון בברנבאו
“זה תמיד מיוחד לשחק בסנטיאגו ברנבאו, ובתור מאמן זה אפילו מיוחד יותר. ההתרגשות לפני המשחק תמיד קיימת, אבל ברגע שהוא מתחיל אתה מתרכז רק בו ומנסה לעזור”.סיכום טרום העונה
“תקופת ההכנה הייתה טובה. ניסינו להכניס את כל השחקנים לקצב ולהכין אותם לקראת המשחק הרשמי הראשון, הסופרקאפ האירופי. אנחנו מתקדמים טוב ומוכרחים להמשיך לעבוד קשה”.

הניצחון על מילאן
“מילאן שיחקה ממש טוב. היו כמו חוסר-התאמות, אבל רצינו להבקיע כמה שערים ונמשיך לעבוד כדי שהקבוצה תמשיך להתפתח. אני מרוצה מהמשחק שהצגנו מול קבוצה טובה ממועדון היסטורי, שאילצה אותנו להתאמץ כדי לנצח. חלקים מסוימים במשחק היו מאוד טובים, אחרים פחות – אבל אנחנו צריכים להמשיך לעבוד לקראת הגמר ביום רביעי, שכבר ממש מעבר לפינה”.

בייל
“אני לא מתכוון לדבר על העונות הקודמות. בייל שיש לנו עכשיו הוא מחויב, מרוצה ורוצה להציג עונה מצוינת. הוא מתאמן ממש טוב, שמח – ואנחנו שמחים איתו. רק התחלנו”.

בנזמה
“אנחנו מרוצים ממנו. הוא התאמן ממש טוב, נמצא ביכולת נהדרת ומאוד נרגש ונלהב לקראת העונה. הוא בטוח יעזור לנו בכל התחומים, לא רק באמצעות שערים. יש לו שיתוף פעולה רחב עם הקבוצה ואנחנו שמחים מהדברים שהוא עושה”.

הצעירים
“אנחנו מאושרים מכל הצעירים שיש לנו. הם הציגו תקופת הכנה ממש טובה. שילובם של הצעירים מעניק לנו אנרגיה, וריאל מדריד צריכה את ההתלהבות ורוח הנעורים האלה. נסיים את תקופת ההכנה ולאחר מכן נקבל החלטות לגבי הסגל”.

עמדת השוער
“יש לנו יתרון כי קיימת תחרות נהדרת על העמדה, וזה דבר טוב לקבוצה. אנחנו לא רואים בזה ‘בעיה’, אלא כשני פיתרונות מצוינים”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון