צמד לבנזמה, 1:4 לריאל אצל ג’ירונה

הבלאנקוס נקלעו לפיגור מוקדם אצל הקטלאנים, אבל החלוץ הצרפתי - יחד עם בייל וראמוס - השלימו מהפך ענק. משחק נהדר לקיילור נאבאס, מרקו אסנסיו הצטיין

שבוע אחרי הניצחון 0:2 על חטאפה בסנטיאגו ברנבאו, ריאל מדריד נתקלה בפני המוקש הראשון שלה העונה: משחק החוץ אצל ג’ירונה בקטלוניה במסגרת המחזור ה-2 בליגה. בביקור ההיסטורי של ריאל אצל ג’ירונה בעונה שעברה, הבלאנקוס ירדו מהמגרש מאוכזבים אחרי הפסד 2:1. עם יצר הנקמה ברקע והרצון לשחזר את המשחק המאוזן שהוצג מול חטאפה, ז’ולן לופטגי והשחקנים שלו הגיעו לקטלוניה וקיוו לשוב משם עם חוויה מתקנת ושלוש נקודות.

זה התחיל רע, עם שער מוקדם של המארחים שהכניס את הגנת ריאל לסחרור ובלבול – בדיוק כפי שאפיינו אותה בעונה שעברה. אלא שאז החבורה בלבן התעוררה, חוררה את הרשת של המקומיים – וכבשה את המגרש הקטן בקטלוניה.דקה 16′ – שער! התקפה מתפרצת של ג’ירונה מתחילה מאגף ימין, הכדור מורחק על ידי הגנת ריאל – אבל בורחה גרסיה משתלט על הכדור, מטעה את נאבאס ומבקיע. 1:0 ג’ירונה.

דקה 38′ – שער!! אסנסיו מוכשל ברחבה ומקבל כדור עונשין. סרחיו ראמוס לוקח את הבעיטה – ומקפיץ אותה אל השער. שוויון 1:1!

דקה 52′ – שער!! שוב אסנסיו עושה צרות להגנת ג’ירונה ושוב הוא מוכשל ברחבה. הפעם כרים בנזמה הוא זה שניגש לבעוט – ונועץ את הכדור ברשת. 1:2!

דקה 59′ – שער!!! ריאל יוצאת למתפרצת. איסקו מקבל כדור במרכז המגרש, מזהה תנועה של בייל ומעביר לו מסירת עומק מושלמת. הוולשי דוהר, משתלט – ומכניע את השוער. 1:3!

דקה 79′ – שער!! בייל פורץ באגף ימין, מעביר כדור רוחב מדויק – אותו כרים בנזמה נועץ ברשת. 1:4!!

הרכב ריאל מדריד: קיילור נאבאס, דני קרבחאל, נאצ’ו פרננדס, סרחיו ראמוס, מרסלו (רפאל ואראן/60′), קאסמירו, טוני קרוס, איסקו (לוקה מודריץ’/77′), גארת’ בייל (לוקאס ואסקס/87′), מרקו אסנסיו, כרים בנזמה
הרכב ג’ירונה: בונו, פדרו פורו, ברנרדו, חואנפה, מונייסה, טימור, פרה פונס (אלייש גרסיה/70′), גראנל, בורחה גרסיה, פורטו, לוסאנו (סטואני/58′)

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון