לוקה: “כריסטיאנו בירך אותי על הזכייה בשחקן העונה”

קשרה הקרואטי של ריאל מדריד, שהוכתר לשחקן הטוב ביותר באירופה בעונה החולפת, סיפר על הקשר הטוב עם חברו לקבוצה לשעבר: "הוא קיווה שניפגש בקרוב". השניים מועמדים לפרס שחקן השנה בעולם: "נראה מי יזכה"

לאחר זכייתו של לוקה מודריץ’ בפרס שחקן העונה באירופה, העיסוק העיקרי היה במי שלא זכה – כריסטיאנו רונאלדו, שנעדר מהטקס. מסביבתו היו מי שיצאו והתבטאו כנגד אי-הבחירה ברונאלדו למצטיין העונה, אבל קולו של כריסטיאנו עצמו לא נשמע – כשההנחה הייתה שיש בו כעס גדול. כעת, הזוכה מודריץ’ מתאר מציאות אחרת.

“כריסטיאנו שלח לי ברכות אחרי שזכיתי בפרס שחקן העונה באירופה. הוא קיווה שניפגש בקרוב”, אמר לוקה לאחר משחק הידידות בין קרואטיה לפורטוגל. “אני מסתדר עם כריסטיאנו, יש לי קשר טוב איתו וזה גם ימשיך להיות ככה. שום דבר לא ישתנה בקשר בינינו”.“הפרסים האישיים הם חשובים, אבל הדבר החשוב יותר הוא הקבוצה”, הדגיש לוקה, שמועמד גם לפרס שחקן השנה בעולם. “המועמדות הזאת משמחת אותי. עכשיו שהמאמנים והשחקנים יעשו את הבחירה שלהם, ונראה מי יזכה”.

שחקן השנה בעולם, THE BEST, ייבחר בטקס הרשמי של פיפ”א ב-24 בספטמבר. שלישיית המועמדים הסופית כוללת את מודריץ’, כריסטיאנו ומוחמד סלאח.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון