נאצ’ו: “ריאל בלי כריסטיאנו הרבה יותר מגובשת כיחידה”

המגן/בלם התראיין בספרד על העידן החדש במדריד: "אף אחד לא רוצה לאבד את רונאלדו, אבל זה מה שהוא החליט. יש לנו את בייל, בנזמה ואסנסיו. אי אפשר להתלונן". על עתידו: "לא רוצה לשמוע הצעות מקבוצות אחרות. טוב לי כאן"

אחרי ששדרג את מעמדו בריאל מדריד, נאצ’ו פרננדס ממשיך לבסס את מעמדו גם במדי ספרד. על רקע פגרת הנבחרות, הכלבויניק ההגנתי בן ה-28 התראיין לתכנית הטלוויזיה הספרדית ‘Jugones’ והתייחס למספר נושאים.

היום שאחרי כריסטיאנו
“ריאל מדריד ללא כריסטיאנו רונאלדו היא ריאל מדריד שונה. עכשיו אנחנו קבוצה הרבה יותר מגובשת כיחידה. כולנו עושים הגנה יחד וכולם רצים כשצריך. אין אף קבוצה בעולם שהייתה רוצה לאבד את כריסטיאנו. היינו מעדיפים שיישאר, אבל זו הייתה ההחלטה שלו. אנחנו לא פחות טובים בלעדיו. ברור שכשהוא הייתה לו השפעה אדירה בחלק הקדמי, כי הוא היה מבקיע 50 שערים בעונה. אבל עכשיו יש לנו את בייל, בנזמה ואסנסיו שמבקיעים שערים רבים. אנחנו לא יכולים להתלונן. “.עידן חדש
“אנחנו לא יכולים לחיות בעבר. צריכים להודות לכריסטיאנו על מה שעשה עבור ריאל מדריד ולהמשיך הלאה. ריאל מדריד תמיד תישאר ריאל מדריד, לא משנה מי ישחק בה ומי לא ישחק בה. הסגל ממש שמח עם המאמן החדש, שמעביר את המסרים שלו בצורה טובה. אם יש משהו שהופך את ריאל לאלופת אירופה הוא העובדה שאנחנו משפחה. אנחנו באמת משפחה אחת מאוחדת”.

תואר שחקן השנה בעולם
“הייתי נותן אותו למודריץ’ או כריסטיאנו. אם אני צריך לבחור מבין שניהם, הייתי כנראה בוחר בלוקה כי הוא משחק בקבוצה שלי”.

עתידו בקבוצה
“אני שמח בריאל מדריד. אולי אין לי מעמד של שחקן מפתח, אבל טוב לי. המטרה שלי היא להגיע ל-40 משחקים העונה. אני לא רוצה לשמוע שום הצעה מקבוצות אחרות. אני חותם על להמשיך באותה הדרך כמו בעונות האחרונות”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון