לופטגי: “בריאל מדריד אף פעם לא מסתפקים בתיקו”

מאמן ריאל מדריד יצא מאוכזב מה-1:1 בסן מאמס: "יכולנו להבקיע יותר, אבל לא היינו מספיק מדויקים. בילבאו יריבה לא פשוטה באיצטדיון שקשה לשחק בו". על ההרכב בו בחר: "אחרי הפגרה יש דברים שצריך לקחת בחשבון". איסקו פתח על הספסל: "לא שיניתי את דעתי עליו. סומך עליו לחלוטין"

אחרי שלושה ניצחונות רצופים בפתיחת הליגה, ריאל מדריד כבר לא מושלמת. תיקו 1:1 בסן-מאמס מול בילבאו עצר את הריצה של הבלאנקוס. בסיום המשחק, המאמן ז’ולן לופטגי התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

המשחק
“יצרנו הרבה מאוד מצבים והגענו לכמה פי 2 יותר הזדמנויות מאשר בילבאו. הם שיחקו טוב, בדיוק כמו שציפינו מהם לעשות עם שמירה אישית. זה היה משחק מאוד אינטנסיבי ואגרסיבי, כיאה לבילבאו. היא יריבה לא פשוטה וזה איצטדיון שקשה לשחק בו. במחצית השנייה היינו הקבוצה הטובה יותר. השגנו את שער השוויון ובקלות יכולנו להבקיע יותר, אבל היה חסר לנו משהו. בריאל מדריד אף פעם לא מסתפקים בתיקו. עשינו את מה שצריך כדי להיות ראויים לניצחון. הגענו לכאן כדי לקחת את שלוש הנקודות – ולא הצלחנו להשיג אותן”.בחירת ההרכב
“אחרי פגרת נבחרות כמו שהייתה, אתה צריך להעריך איך כל שחקן מרגיש כשהוא חוזר. יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון וקיבלנו החלטות בהתאם לנסיבות”.

מריאנו
“הוא שחקן שיכול היה לעלות. גארת’ היה צריך לצאת וחשבנו שיהיה נכון לשמור על האנרגיה באגף, לכן בחרנו להחליף אותו בלוקאס ואסקס. בהמשך הצלחנו ליצור כמה מצבים מהאגף הזה”.

קרוס כקשר אחורי
“יש לו ניסיון לשחק בעמדה הזאת והוא מתאים את עצמו בצורה מושלמת. צריך להסיר את הכובע גם בפני בילבאו, על הדרך שבה הם לחצו אותנו במרכז השדה”.

איסקו פתח על הספסל
“שום דבר לא השתנה בדעתי עליו, בדיוק להיפך. אני סומך עליו לחלוטין, בדיוק כמו שאני סומך על כל הסגל”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון