מרסלו: “הגיע לנו לנצח”. קרוס: “בסה”כ זו תוצאה טובה”

המגן הברזילאי ירד מאוכזב מה-1:1 מול בילבאו: "עשינו יותר מהם. נתנו את כל מה שהיה לנו, אבל זה פשוט לא הצליח". הגרמני מרוצה מעט יותר: "זה מקום שקשה לבקר בו, כמו שראינו בעונות קודמות"

בסיום התיקו 1:1 מול אתלטיק בילבאו, מרסלו וטוני קרוס יצאו אל התקשורת ושוחחו עם העיתונאים.

“התיקו מעט מאכזב. קיווינו לתוצאה קצת יותר הוגנת, שהיא ניצחון במשחק”, הודה מרסלו. “עשינו יותר מבילבאו והגיע לנו לנצח. נתנו את כל מה שהיה לנו ושיפרנו את המשחק שלנו במחצית השנייה, אבל עכשיו צריך להתקדם ולחשוב כבר על המשחק הבא”.“החזקנו הרבה בכדור ויצרנו לעצמנו מצבים, אבל זה פשוט לא הצליח. יש לנו קבוצה פנטסטית. שיחקנו טוב, אבל לא הצלחנו לנצח. לא רצינו לאבד כאן נקודות. הייתה חסרה לנו קצת סבלנות”, המשיך הברזילאי. “אנחנו צריכים לבדוק איפה טעינו כדי לא לחזור על אותן השגיאות פעם נוספת. כשאני טועה, אנשים מבקרים אותי. כשאני לא, אומרים עליי דברים טובים. אני מנסה לשמור על קו ישר. אני מרגיש טוב ולדעתי אני גם בכושר טוב”.

קרוס: “עדיין לא ראיתי משחק רע שלנו העונה”
“אהבתי את העמדה ששיחקתי בה. כבר שיחקתי בה בעבר. אני מחזיק בכדור ומנסה לעזור לתנועת הקבוצה בעזרת המסירות שלי. סן מאמס הוא מקום שקשה לבקר בו, כמו שראינו בעונות קודמות. בילבאו הפעילה לחץ גבוה ואגרסיבי, אבל הצלחנו למצוא את הדרך לעקוף אותו. יש להם שחקנים שמצליחים לצאת במהירות להתקפות מתפרצות, מה שיכול להקשות עליך מאוד”.

“במחצית השנייה הצגנו משחק הרבה יותר טוב, עם הכדור ובלעדיו. יצרנו לא מעט מצבים. שיפרנו כמה דברים אצלנו אחרי ההפסקה. בסך הכל זו תוצאה טובה במגרש מאוד קשה. עדיין לא ראיתי משחק רע שלנו העונה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון