לופטגי: “היה חסר לנו מזל. בקרוב נשוב למסלול”

מאמן ריאל מדריד ירד מאוכזב מההפסד 1:0 לצסק"א מוסקבה: "המשחק נפתח בשער מפתיע שלהם. יצרנו המון מצבי הבקעה אבל לא ניצלנו אותם". על הביקורות: "רק לפני שבועיים היה לנו משחק מצוין מול רומא. כמו שלא היינו מושלמים אז, אנחנו לא גרועים היום. בכדורגל יש תקופות"

ריאל מדריד חוזרת ממוסקבה עם הפסד ראשון העונה בליגת האלופות, לאחר 1:0 קטן מול צסק”א. בסיום המשחק התייצב המאמן ז’ולן לופטגי מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהמשחק
“יצרנו המון מצבי הבקעה ולא הצלחנו לנצל אותם. היה לנו חוסר מזל, אבל בכדורגל אם אתה לא מצליח להבקיע – קשה לך לנצח. לא היה ספק ברצון ובעבודה שהשחקנים שלי הציגו. המשחק נפתח בשער מפתיע של צסק”א, ומאותו הרגע היינו חסרי מזל מול השער”.משחק שלישי ללא שער
“כשהשער לא מגיע, כל שאתה יכול לעשות הוא להמשיך לנסות. להמשיך ליצור הזדמנויות ולנסות להיות יותר מדויק. הקבוצה הזאת תחזור להבקיע בקרוב ונשוב למסלול הניצחונות. בכדורגל יש רגעים כאלה לפעמים. אנחנו צריכים להכיל את זה, לקבל את ההפסד ולהתחיל להתכונן למשחק הליגה שמצפה לנו מול אלאבס”.

היכולת הנוכחית
“רק לפני שבועיים היה לנו משחק מצוין מול רומא. לא היינו מושלמים אז, בדיוק כמו שאנחנו לא גרועים כעת רק כי לא הצלחנו להבקיע. זה הכל חלק מהמשחק”.

בנזמה
“יש לנו אמון מלא בכל השחקנים שלנו, וזה נכון גם לגבי כרים. לכל שחקן יש תקופות. הוא פתח את העונה בצורה נהדרת עם רצף הבקעות, וכעת – בדיוק כמו שאר הקבוצה – הוא לא מצליח למצוא את הרשת. עם עבודה קשה ורוגע, נחזור למסלול ההבקעות. עם זאת, מלאכת הכיבושים לא תלויה רק בבנזמה – אלא נמצאת באחריות כל הקבוצה”.

רגילון וקרבחאל
“רגילון נתן משחק טוב. זה היה משחק קשה להופעת בכורה, אבל אנחנו יכולים לקחת את המשחק הראשון שלו באור חיובי. קרבחאל סבל מכאב קל באיזור התאומים. הוא יעבור בדיקות ונראה מה מצבו”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון