מודריץ’: “האווירה לא בשיאה, אבל נרים את עצמנו”

הקרואטי הביע את אכזבתו מההפסד לצסק"א: "לא ציפינו לאבד כאן נקודות. במשחקים האחרונים לא היינו ברמה המתאימה, אבל נתקן את זה". נאבאס הוסיף: "אנחנו עצובים, אבל המצפון שלנו נקי כי נתנו את כל מה שיש לנו"

שחקני ריאל מדריד לא הסתירו את אכזבתם מההפסד לצסק”א מוסקבה, ובסיום המשחק יצאו אל העיתונאים כדי לשתף את התחושות שלהם.

“אנחנו מאוכזבים. לא ציפינו לאבד כאן נקודות והאווירה בחדר ההלבשה לא במיטבה מסיבות מובנות. אנחנו צריכים לחזור לעצמנו”, הודה לוקה מודריץ’. “במשחקים האחרונים, במיוחד מול סביליה וגם כעת מול צסק”א, לא היינו ברמה המתאימה. במחצית השנייה נגד אתלטיקו שיחקנו טוב יותר. כשאתה לא מצליח להבקיע זה מדאיג, אבל אנחנו נתקן את זה ונצא מהמצב הזה”.“המאמן אמר שאני צריך לנוח, כי שיחקתי שלושה-ארבעה משחקים ברציפות”, הסביר הקרואטי למה פתח על הספסל. “בסופו של דבר הייתי צריך לעלות ולשחק, כי כדורגל הוא לא תמיד תכנית כבקשתך. ניסיתי לעזור לקבוצה. יצרנו כמה מצבים נהדרים, אבל הכדור לא נכנס. אנחנו נשתפר. אנחנו מוכרחים להרים את עצמנו, להיות מאוחדים וחיוביים. אנחנו צריכים לעבוד כדי להשתפר ולנצח את המשחק הבא”.

גם השוער קיילור נאבאס דיבר עם העיתונאים בסיום: “אנחנו עצובים כי לצסק”א הייתה הזדמנות אחת – והם ניצלו אותה. אנחנו יצרנו מספר רב של הזדמנויות, אבל לא הצלחנו להבקיע אף אחת מהן. בכל משחק אתה רוצה להבקיע שערים והיו לנו לא מעט מצבים לעשות את זה. זה היה חוסר מזל. אנחנו רוצים לחזור ולהבקיע במשחקים הקרובים”.

“המצפון שלנו נקי כי נתנו את כל מה שיש לנו”, הבהיר השוער. “במשחקים האחרונים אנחנו לא עושים את הדברים נכון במאת האחוזים, אבל אני יודע שכל שחקן שעולה למגרש רוצה להבקיע וכך זה גם יימשך. בסוף השבוע מצפה לנו משחק חשוב בליגה ואנחנו מתמקדים בו. אסור לנו להיכנס לתסכולים”.

נאבאס נשאל על הביקורת מצד אוהדים רבים: “האוהדים האמיתיים תמיד יהיו מאחורינו. הם יתאכזבו בגלל ההפסד, אבל אני יודע שהם יתמכו בנו כי הם מראים את האהבה שלהם כלפינו ברגעים קשים – וזה מה שעוזר לנו להמשיך קדימה”.

לסיום, נשאל קיילור על חסרונו המורגש של כריסטיאנו רונאלדו: “זה לא סוד שהוא עזב והשאיר רף מאוד גבוה, אבל אי אפשר לכסות את השמש עם האצבע. כריסטיאנו עזב ואנחנו לא יכולים לחיות בעבר”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון