לופטגי: “הביקורות? יש לנו אותן נקודות כמו המוליכה”

אחרי ההפסד המפתיע לצסק"א, ריאל מדריד חוזרת לליגה ותתארח אצל אלאבס (שבת, 19:30). המאמן התייחס ללחץ סביב הקבוצה והכניס לפרופורציות: "לפני 10 ימים אמרו שהכל מושלם, עכשיו אנחנו צריכים יותר סבלנות. הגישה טובה מאוד וזה מה שחשוב"

ריאל מדריד סיימה את הכנותיה לקראת משחק הליגה מול דפורטיבו אלאבס במסגרת המחזור השמיני (שבת, 19:30). רגע לפני, המאמן ז’ולן לופטגי התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

מכת פציעות
“יש לנו כמה היעדרויות, כמו של מרסלו וקרבחאל. הם בחוץ למספר שבועות. איסקו מתאושש מהניתוח בתוספתן. גארת’ סבל מסוג של התכווצות שריר. זה משהו שאפשר לצפות לו בעומס משחקים גדול, אבל אנחנו צריכים להתאושש מזה”.בייל
“הוא שחקן חשוב בקבוצה שלנו. הוא במצב טוב, התאמן טוב. הייתה לו רגישות מסוימת בשריר במהלך הדרבי, ואם הוא היה ממשיך לשחק – זה היה מחמיר. זאת הסיבה בגללה החלפנו אותו אז”.

הביקורות
“זאת ריאל מדריד. זה חלק מלהיות במועדון הזה. השחקנים עובדים קשה, הגישה טובה מאוד וזה מה שחשוב. לאורך העונה יש עליות וירידות. לפני 10 ימים אמרו שהכל מושלם, עכשיו אנחנו צריכים יותר סבלנות. אנחנו יודעים שתמיד יצוצו בעיות ואנחנו צריכים לדעת להתגבר עליהן. אנחנו מוכרחים להמשיך לעבוד כדי להשתפר ולשמור על הביטחון שיש לנו בכל מפעל”.

הסיקור של ריאל מפגין חוסר כבוד?
“תלוי איך מסתכלים על זה. הדרישות מאיתנו תמיד גבוהות ואנחנו מקבלים את זה בהבנה. בשורה התחתונה, אנחנו עם מספר נקודות זהה למוליכת הטבלה בליגה, בעוד בליגת האלופות ברור לנו שאנחנו צריכים להמשיך בדרך כמו שראינו מול רומא. לפעמים אתה בועט 25 בעיטות ושום דבר לא נכנס. במצב כזה אתה צריך לראות איך הקבוצה עובדת. עכשיו הפוקוס שלנו כולו מתמקד באלאבס, שלא הפסידה בששת משחקי הבית האחרונים שלה”.

מרגיש שמעמדו התערער?
“אנחנו לא מתעסקים במה שאנשים עלולים לחשוב. המאמן תמיד האחראי, בין אם לדברים הטובים ובין אם לדברים הרעים. לפני המשחק מול רומא אמרתי שאת העונה שלנו אנחנו נסכם בסוף, ואני חוזר על כך גם עכשיו. הדבר היחיד שאני מתמקד בו כרגע זה בלהכין את הקבוצה שלי למשחק הבא”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון