ראמוס: “נילחם עד המוות, כי זה נמצא בדנ”א שלנו”

קפטן ריאל מדריד לא הסתיר את האכזבה מההפסד לאלאבס, אבל הכניס לפרופורציות: "כשדברים לא הולכים בדרך שלנו, אנשים מתחרפנים. אנחנו הראשונים שרוצים לנצח. צריכים להישאר רגועים". על האפשרות שלופטגי יפוטר: "זה יהיה איבוד עשתונות"

ריאל מדריד סופרת משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון, כשלאורך התקופה היא גם לא מוצאת את השער. הבצורת הזו הובילה להפסד נוסף – 1:0 מול אלאבס. בסיום המשחק התייצב הקפטן סרחיו ראמוס מול העיתונאים ושיתף את שעל ליבו.

תחושות מהמשחק
“זאת הייתה חתיכת מכה. אתה אף פעם לא רוצה להפסיד. המטרה היא תמיד לקחת שלוש נקודות מכל מקום, ואני חושב שהקבוצה הציגה משחק טוב – כשהמהלך האחרון בדקה האחרון פשוט הרג אותנו. לא היינו מספיק מדויקים כדי להבקיע. אנחנו מוכרחים להמשיך הלאה. עונת כדורגל היא כמו מרתון ונותרה לנו עוד דרך ארוכה”.יכולים להשתפר
“אנחנו לא משיגים תוצאות טובות, אבל השערים עוד יגיעו ואנחנו תמיד נלחמים עבור המטרות שלנו. היו לנו רגעים טובים במשחק, כשהקבוצה השתלטה עליו לגמרי – אבל בסופו של דבר אם אתה מפסיד, צריך לקבל את זה. אנחנו יכולים להשתפר ונעבוד כדי להשיג את זה”.

הקבוצה לא מבקיעה
“זו בעיה שמשותפת לכולם. זה הכרחי שנישאר מאוחדים ולא נחפש להפנות אצבע מאשימה. כולנו מודעים למציאות, אבל צריכים להישאר רגועים. הקבוצה רעבה להצלחות, מוכנה להמשיך הלאה ושאפתנית. בתור קפטן, אני מרגיש את זה יותר מכולם. למרות התוצאות הרעות, אנחנו מוכרחים לנסות ולשנות את הרצף הזה. אנחנו מוכרחים לנצח משחקים”.

להחליף את המאמן
“החלטות כאלה נמצאות באחריות של אנשים אחרים, לא של השחקנים. מבחינת הסגל, זה לא דבר טוב כשהמאמן מוחלף. זה יהיה איבוד עשתונות. אם אנשים חושבים שריאל מדריד מתה – הם טועים בגדול. אנחנו נילחם עד המוות כי זה נמצא בדנ”א שלנו וזה מה שאנחנו רגילים לעשות. כשדברים לא הולכים בדרך שלנו, אנשים מתחרפנים. אנחנו הראשונים שרוצים לנצח ותמיד נשארים רגועים. אנחנו עושים כל מה שביכולתנו ורוצים להחזיר שמחה לאוהדים שלנו יותר מכל אחד אחר”.

הסגל
“זה הסגל שיש לנו ואנחנו לא יכולים להוסיף לו שחקנים. צריכים להמשיך קדימה כקבוצה. הפציעות האחרונות הן מכה לסגל, כי נעדרים לנו שחקני מפתח – וככל שהם ישובו מהר יותר כך יהיה טוב יותר”.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
שלומי Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
שלומי
אורח
שלומי

אחד השחקנים שאני הכי מאוכזב מהם הוא גם אחד השחקנים הכי אהובים עליי בקבוצה מרקו אסנסיו. הבעיה במרקו אסנסיו היא לא האיכות כי את זה יש לו בשפע הבעיה עם מרקו אסנסיו זה שהוא יחד טוב…טוב מידי. לגדולים ביותר חייב שתהיה תכונה אחת חשובה שהיא חוצפה…באיזה רגע מכריע לקחת את הכדור ולהיות זה שבועט לשער/ זה שדוחף את הקבוצה קדימה. לרונאלדו בטוח שיש את זה, למסי יש את זה ניימאר ועוד. נכון היום השחקנים האלה הם המובילים של קבוצתם, אז ברור שלא תהיה להם בעיה להתנהג ככה…לכך יש לי 2 תשובות. א’- השחקנים הנ”ל היו ככה מהיום הראשון שלהם במועדון… קרא עוד >>