הזארד: “חולם לשחק בריאל. זה המועדון הטוב בעולם”

הקיצוני של צ'לסי מודה בריאיון באנגליה: "אני לא מתכוון לשקר לגבי זה. לשחק שם זה חלום שלי מאז שהייתי ילד. אני מאמין שבקרוב נדבר על העתיד שלי". שמו של הבלגי נקשר למעבר למדריד במהלך הקיץ האחרון

בקול ברור ובלי הנחות, אדן הזארד מבהיר: “אני רוצה לשחק בריאל מדריד”.

הבלגי התראיין בסיום משחק הניצחון של צ’לסי על סאות’המפטון ונשאל לגבי השמועות שקשרו אותו למעבר לבירת ספרד: “ריאל מדריד זה המועדון הטוב בעולם. אני לא מתכוון לשקר לגבי זה. לשחק שם זה חלום שלי מאז שהייתי ילד. נראה מה יהיה. אני לא מתכוון לדבר על הנושא הזה בכל יום. אין לי זמן לזה. אני מאמין שבקרוב נדבר על העתיד שלי”.“אני רוצה לעשות את מה שטוב בשבילי ומה שטוב בשביל צ’לסי, כי המועדון הזה נתן לי הכל”, הבהיר הזארד. “אבל אני לא רוצה להגיד ‘כן, אני אאריך חוזה’ – ובסוף לא להאריך. נראה. לפעמים אני מתעורר בבוקר ורוצה לעזוב, לפעמים רוצה להישאר. זאת החלטה קשה. זה העתיד שלי. בינואר כבר אהיה בן 28. לכן אמרתי שאני מרגיש שזה הזמן לשינוי”.

שמו של הזארד נקשר למעבר למדריד במהלך הקיץ האחרון, כשבורסת השמות חגגה סביב מחליף אפשרי לכריסטיאנו רונאלדו. על רקע המעצור ההתקפי שהתגלה בריאל במשחקים האחרונים, הבלגי שוב עולה לכותרות – וציטוט כמו זה שהוא העניק כעת ישאיר אותו שם גם בתקופה הקרובה.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון