סולארי: “מוכרחים להיות מרוצים. שיחקנו עם חיוך”

מאמנה הזמני של ריאל מדריד עבר בהצלחה את הופעת הבכורה על הקווים, אחרי 0:4 על מלייה במסגרת הגביע: "זה לא היה קל, אבל השחקנים היו מלאי מוטיבציה וממושמעים". ויניסיוס הרשים: "כולנו רואים את הכישרון שלו. ברור שהוא צריך דקות"

אחרי שבוע סוער של הפסד בקלאסיקו ופיטורי לופטגי, ריאל מדריד חזרה לחייך עם ניצחון 0:4 על מלייה במסגרת הסיבוב הרביעי בגביע הספרדי. בסיום המשחק, המאמן הזמני סנטיאגו סולארי התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי הניצחון
“אני לא אוהב לחלק ציונים. הקבוצה שיחקה עם חיוך על הפנים, הם היו מלאי מוטיבציה וממושמעים. התוצאה היא תוצר של זה. זה לא היה קל, אבל עבדנו קשה ושיחקנו עם הרבה אופי. היה קשה לשחק על המגרש הזה ומלייה לחצה אותנו מאוד גבוה. אנחנו צריכים להיות מרוצים”.ויניסיוס
“הוא שיחק 90 דקות. הוא כישרון צעיר שרק הגיע אלינו. הוא הגיע למדינה חדשה, מתאקלם בסגנון אחר של כדורגל ולעולם חדש בריאל מדריד. כולנו רואים את הכישרון שיש לו, אבל כדורגל עשוי מעוד דברים. הוא יתפתח בקצב שלו, אבל ברור שהוא צריך דקות”.

סרחיו ראמוס
“הוא מאוד רצה להגיע ולפתוח בהרכב. הוא הקפטן של הספינה הזאת והיה חשוב לו להגיע ולהראות דוגמה. זו הדרך לעבור תקופה קשה. זאת קבוצה של אלופים שיודעים איך לצאת ממצבים כאלה. אני מאושר מהאופי שהם הציגו”.

מלייה
“ידענו שהולך להיות משחק קשה כי זה מגרש לא פשוט. אני מגיע מהליגה השלישית ויודע כמה קשה בה. יש פה קבוצות מאוד טובות שמשחקות כדורגל טוב, עם שחקנים ומאמנים נהדרים. הם לחצו היטב, שיחקו בקצב מרשים ויש סיבה לכך שהם נמצאים בצמרת הליגה שלהם. האוהדים כאן היו מדהימים, אבל המגרש לא היה במצב טוב וזה פגע באיכות המשחק”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון