סולארי: “נאלצנו לעבוד קשה. הקבוצה נלחמה עד הסוף”

אחרי ה-0:4 בגביע, מאמנה הזמני של ריאל מדריד רשם בכורה מוצלחת גם בליגה עם 0:2 על ויאדוליד: "שיחקנו עם סבלנות, לא איבדנו את הסדר - והשגנו את הניצחון". על ויניסיוס, שעלה כמחליף ושינה את המשחק: "אמרתי לו שיעז לשחק כמו שהוא יודע"

סנטיאגו סולארי ממשיך במומנטום החיובי. אחרי הניצחון 0:4 בגביע מול מלייה, מאמנה הזמני של ריאל מדריד רשם בכורה מוצלחת גם בליגה עם 0:2 ביתי מול ויאדוליד. בסיום המשחק, הוא התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

התחושות אחרי הניצחון
“ריאל מדריד צריכה לנצח. מוכרחים לברך את השחקנים. ברגעים מורכבים, קשה לנצח בצורה נוחה. המשחק אילץ אותנו לעבוד מאוד קשה נגד קבוצה מאוד רצינית, מאוד מאורגנת ששיחקה מאוד טוב. החבר’ה הציגו משחק נהדר, התייחסו אליו במלוא הרצינות ונלחמו עד הסוף”.“השחקנים מקצוענים אמיתיים עם הרבה ניסיון, וכולנו צריכים לדעת לשלוט ברגשות שלנו – למרות שלפעמים זה קשה מול 80 אלף איש ביציעים. לפני כמה ימים אמרתי שחשוב לסגל לקבל תמיכה מהקהל – ואני חושב שזה קרה היום. הקבוצה עשתה זאת מצוין. הם ידעו להתאזר בסבלנות, לא איבדו את הסדר במשחק – וניצחו את המשחק בסופו של דבר”.

הברנבאו
“אני כבר רגיל למקום הזה, אבל זה נכון שעם המשרה הזאת מגיעה גם אחריות גדולה. הייתי במועדון הזה 11 שנים כך שזה די טבעי עבורי”.

משמעת
“ברור שהייתי שמח לנצח בכל המשחקים 0:7 עם שלושה שערי מספרת, אבל אני יודע שבכדורגל זה עובד אחרת. יש תקופות טובות שהכל הולך בהן, ויש תקופות מורכבות יותר בהן יש צורך להיות מאורגנים, ממושמעים ומחויבים – וזה בדיוק מה שעשינו היום”.

ויניסיוס
“מה אמרתי לו לפני שנכנס? שיעז לשחק כמו שהוא יודע, ושיעזור בהגנה כשנצטרך. לא מעניין אותי שיש אופוריה סביבו. כדורגלנים לא יכולים להיאבק במה שקורה בתקשורת. כל הקריירה שלו עוד לפניו. הוא ימשיך להתפתח. הוא עוד שחקן בסגל, עם יתרונות וחסרונות. צריך לזכור שהוא שיחק רק שני משחקים בליגה הראשונה”.

שריקות לבייל
“אנשים מביעים את מה שאתם מרגישים באותו הרגע. מחר בייל יבקיע וכולם יחגגו איתו. הוא יכול לשחק בכל עמדה כי יש לו הרבה מאוד איכויות. העבודה שבייל, אסנסיו וקאסמירו השקיעו חשובה בדיוק כמו העבודה של ואסקס או איסקו. יש לנו בסגל 24 שחקנים וכולם חשובים”.

בנזמה
“הוא שחקן משובח ומאוד טכני. הפעם הוא לא היה חלק מרשימת המבקיעים, אבל הוא גורם לשחקנים סביבו לשחק טוב יותר. הוא עבד קשה גם בהגנה”.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון