סולארי על ויניסיוס: “כשיש כישרון, לא עוצרים אותו”

מאמנה הזמני של ריאל מדריד יערוך מול ויקטוריה פלזן (רביעי, 22:00) בכורה על הקווים בליגת האלופות: "תמיד נחמד לשחק במפעל הזה". על ילד הפלא הברזילאי: "יש דברים שהוא צריך ללמוד, אבל גם יש לו איכויות שאי אפשר ללמד".

אחרי שני ניצחונות בשני משחקים, סנטיאגו סולארי ממשיך במסעו כמאמן הזמני של ריאל מדריד ויעמוד לראשונה על הקווים בליגת האלופות. זה יקרה כשאלופת אירופה תתארח אצל ויקטוריה פלזן (רביעי, 22:00), במסגרת המחזור הרביעי בשלב הבתים. רגע לפני, הוא התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

משחק ראשון כמאמן בליגת האלופות
“זה תמיד נחמד לשחק במפעל הזה, שמעורר השראה לגבי ההיסטוריה של המועדון שלנו. כשהמנון ליגת האלופות מתנגן, כולנו במועדון מתרגשים. נהניתי מזה מאוד כשחקן”.הקבוצה מתאוששת
“בכדורגל מתקדמים צעד אחרי צעד. ניצחנו שני משחקים, וזה קרה כנראה כי עשינו דברים בצורה נכונה. לא מנצחים משחקים כשעושים דברים בדרך שגויה”.

ויניסיוס
“הפוטנציאל שלו ענק ואין אותו להרבה ילדים בגילו. זה נורמלי שהוא מתקדם באופן הדרגתי. הוא עדיין מאוד צעיר וכל עתידו לפניו. כשלשחקן יש כישרון, אתה לא יכול לעצור אותו. יש דברים שהוא צריך ללמוד, אבל גם יש לו איכויות שאי אפשר ללמד. הכדורגל שלו מעניק שמחה”.

קורטואה או נאבאס?
“עדיין לא החלטתי מי יפתח בין הקורות. נקבל החלטה לפני המשחק”.

מאמן זמני או קבוע?
“בכל רגע אפשר להסתכל רק על חוליה אחת בשרשרת, וכרגע זה המשחק הקרוב. אני מחויב לתפקיד הזה, בין אם אני אשאר בו עוד יום אחד או עוד שבוע”.

סרחיו ראמוס
“הוא היה ונשאר קפטן מדהים בשבילנו. בעיניי הוא ממלא את תפקידו בצורה פנטסטית, וזה לא פשוט. הכתפיים שלו מספיק רחבות כדי לשאת את האחריות והלחץ”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון