ושוב איתכם: 0:5 אדיר על ויקטוריה פלזן

אחרי משבר מתמשך ואובדן הזהות, ריאל מדריד של סנטיאגו סולארי סוף סוף מתחילה להזכיר את מה שהיא: אלופת אירופה. הבלאנקוס התנפלו על אלופת צ'כיה, מולה התקשו רק לפני שבועיים בבית - וחוזרים ניצחון ענק ומצבור של ביטחון להמשך

הרכב ריאל מדריד: טיבו קורטואה, אלברו אודריוסולה, נאצ’ו פרננדס, סרחיו ראמוס (חאבי סאנצ’ס/59′), סרחיו רגילון, קאסמירו, טוני קרוס (איסקו/73′), דני סבאיוס, לוקאס ואסקס, גארת’ בייל, כרים בנזמה (ויניסיוס/62′)
הרכב ויקטוריה פלזן: הרושקה, לימברסקי, הובניק, היידה, רזניק, פרוצ’אזקה, הרושובסקי, קופיץ, צ’רמאק (הורבה/61′), האבל (פטרז’לה/38′), צ’ורי (רז’ניצ’ק/80′)

 

ריאל מדריד
5
ויקטוריה פלזן
0
20'
בנזמה מקבל כדור בקצה הרחבה. הוא עובר שני שחקני הגנה, מעביר עוד שניים - ומגלגל את הכדור בין רגלי השוער. גולאסו אדיר של הצרפתי! 0:1!
23'
קרן של ריאל מצד שמאל. טוני קרוס מגביה, קאסמירו נוגח - ופנימה! 0:2 מהיר!
37'
קרוס מוציא קרן קצרה לסבאיוס. הספרדי מגביה כדור לצד השני של הרחבה, בייל נוגח לרוחב - ובנזמה ממשיך בנגיחה לרשת! צמד לכרים, 0:3!
38'
פטרז'לה מחליף את האבל
40'
ריאל לא עוצרת. שוב ההתקפה מגיעה מצד שמאל, הפעם רגילון חודר לרחבה ומגביה כדור שמגיע לבייל - והוולשי בועט אותו בעוצמה פנימה. 0:4 אדיר!
53'
נאצ'ו סופג צהוב אחרי ויכוח עם השופט
59'
חאבי סאנצ'ס מחליף את ראמוס
61'
הורבה מחליף את צ'רמאק
62'
ויניסיוס מחליף את בנזמה
68'
ויניסיוס נשלח קדימה ויוצא לדהירה כל הדרך לרחבה, שם הוא העביר הצידה לקרוס - שבאמנות מופלאה הקפיץ מעל השוער... ופנימה. 0:5!
73'
איסקו מחליף את קרוס
80'
רז'ניצ'ק מחליף את צ'ורי
הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון