סולארי: “הקרדיט מגיע לשחקנים. מאושר מהניצחון”

מאמנה הזמני של ריאל מדריד שמר על מאזן מושלם עם 0:5 אדיר על ויקטוריה פלזן: “היינו בקצב מהרגע הראשון. הקבוצה הוכיחה את הכישרון שלה”. האם יישאר על הקווים? “הדבר היחיד שאני יכול לעשות הוא להתכונן למשחק הבא שלנו”

אפקט חילופי המאמן ממשיך לעשות את שלו. אחרי ה-0:5 האדיר על ויקטוריה פלזן בליגת האלופות, ריאל מדריד של סנטיאגו סולארי שומרת על מאזן מושלם – שלושה משחקים, שלושה ניצחונות ויחס שערים 0:11. בסיום המשחק, המאמן הזמני התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי הניצחון
“היינו בקצב מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון. השחקנים הציגו את יכולות הכיבוש שלהם והוכיחו את הכישרון שלהם. ראינו כמה שערים מדהימים. אתה לא מנצח 0:5 בליגת האלופות מבלי להציג אופי ומשחק גדול. אני מאושר מהמשחק הזה, אבל הקרדיט מגיע לשחקנים שהיו על הדשא”.הסגל
“יש כמה כוכבים של ממש בקבוצה הזאת, שיכולים לשחק איך שהם רוצים. הם הוכיחו כבר בעבר שאין להם גבולות ושיחקו בקצב ועם משמעת, למרות שעברנו משחקים קשים. השערים שהובקעו היו אושר גדול”.

קיילור נאבאס
“קיבלתי החלטה (לפתוח עם קורטואה). אני מעריץ את קיילור כשחקן וכאדם. הוא חשוב בסגל שלנו, גם אם הוא לא משחק. כולם אוהבים אותו והוא ממשיך להיות להיות משמעותי בשבילנו”.

יישאר על הקווים עד סוף העונה?
“הדבר היחיד שאני יכול לעשות הוא להתמקד במשחק הבא שלנו, וזה בסדר גמור מבחינתי. כדורגל זה עניין של כאן ועכשיו, והדבר הכי חשוב זה המשחק הבא שלך. בזה אנחנו צריכים להתמקד עם כל המאמצים והאנרגיה שלנו”.

יציאה מהמשבר?
“זאת שאלה של מישהו שלא מכיר את ריאל מדריד. ריאל תמיד ‘נמצאת במשבר’, גם כשהיא זוכה בליגת האלופות. העונה ארוכה מאוד ועוברים בה רגעים שונים. עכשיו אנחנו מתכוננים למשחק מאוד קשה נוסף שמצפה לנו ביום ראשון (מול סלטה ויגו), ואנחנו מוכרחים להגיע אליו באותה גישה של משמעת”.

אודריוסולה ורגילון
“הם שני שחקנים מאוד צעירים. לפני שנתיים הם שיחקו אחד נגד השני בליגה השלישית, כשסוסיאדד ב’ פגשה את קסטיליה. עכשיו הם כאן, מציגים יכולת נהדרת – וזה חשוב לקבוצה. ראוי לציין גם את חאבי סאנצ’ס, ששיחק בכל קבוצות הגילאים של המועדון ומשמש דוגמה עבור האקדמיה, וערך כאן את הופעת הבכורה שלו באירופה”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון