דיווחים בספרד: ברהים דיאס יהפוך לשחקן ריאל

הכישרון בן ה-19 של מנצ'סטר סיטי דחה הצעות להארכת חוזה באנגליה ויהיה רשאי לעזוב כשחקן חופשי בקיץ הקרוב. במדריד שוקלים את האפשרות לצרפו כבר בינואר תמורת סכום סמלי

ברהים דיאס בדרך להפוך לשחקן ריאל מדריד. כך מדווח ‘מארקה’. שחקנה בן ה-19 של מנצ’סטר סיטי דחה מספר הצעות להארכת החוזה שמסתיים בקיץ, ויורשה לעזוב בחינם ב-1 ביולי.

דיאס, המשחק בעמדת הקשר ההתקפי, הצטרף למחלקת הנוער של מנצ’סטר סיטי בגיל 14 לאחר שנרכש ממלאגה תמורת כ-200 אלף ליש”ט. לאחר שבילה במחלקות הנוער והמילואים של סיטי, הוקפץ בעונה שעברה לקבוצה הבוגרת והיה שותף למספר משחקים.העונה הוא מיעט לקבל דקות ושותף רק בשלושה משחקים עד כה – אחד במגן הקהילה בתחילת העונה ושניים נוספים במסגרת הגביע, כשבאחרון שבהם (מול פולהאם) הבקיע צמד והעניק ניצחון 0:2 שהעלה את סיטי לשלב הבא.

הספרדי הצעיר סומן לאחרונה כאחד הכישרונות שבונים עליהם לעתיד בנבחרת, ומיעוט הדקות באנגליה גרם לו ולסביבתו לבחון את המשך דרכו שם. לאחר ששמה של ריאל מדריד נכנס לתמונה כמועמדת לקלוט אותו, התבטא מאמן סיטי פפ גווארדיולה בנושא והבהיר: “הוא יודע שאנחנו רוצים אותו, אבל עתידו תלוי בו ובסוכן שלו. אנחנו נעשה כל מה שאפשר כדי להשאיר אותו – והוא יצטרך לקבל את ההחלטה”.

במנצ’סטר הגישו לדיאס מספר הצעות להארכת החוזה שמסתיים ביוני, כדי להשאירו במועדון. אלא שבעקבות ההתעניינות הגוברת של ריאל, בסביבתו של דיאס המליצו לו לדחות את ההצעות. ב-1 בינואר, עם פתיחת חלון ההעברות של החורף, יורשה הכישרון הצעיר לפתוח במו”מ עם כל קבוצה לקראת הקיץ – ולעבור אליה בחינם. במדריד לא פוסלים את האפשרות לנסות ולצרפו כבר בינואר, תמורת סכום סמלי.

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון