סולארי: “הקבוצה ראויה להערכה. הצגנו משחק טוב”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מהניצחון החשוב 0:2 על ולנסיה: המחצית הראשונה שלנו הייתה ממש מרשימה. הייתי שמח אם נשחזר את היכולת הזאת בהמשך". הצעירים הצטיינו: "הם מביאים איתם אנרגיות, אבל צריך לאזן את זה עם הניסיון של השחקנים הותיקים"

ריאל מדריד ממשיכה לצבור ביטחון. שבוע אחרי המפלה מול אייבר, הבלאנקוס אירחו את ולנסיה בברנבאו והציגו את אחד המשחקים הטובים ביותר שלהם העונה. בסיום המשחק, התייצב המאמן סנטיאגו סולארי מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהניצחון
“זה היה משחק מאוד שלם מצד כל הקבוצה. הייתי שמח שנשחזר את היכולת שהצגנו במחצית הראשונה. באופן כללי המשחק היה טוב, אבל היינו ממש מרשימים ב-45 הדקות הראשונות. החצי השני היה שונה, כשולנסיה הגיעה להזדמנויות כדי להשוות את התוצאה והפעילה עלינו לחץ”.שילוב הצעירים בקבוצה
“החבר’ה הצעירים מביאים איתם אנרגיות, אבל צריכים לאזן את זה באמצעות הניסיון שהשחקנים הותיקים מביאים איתם. שחקנים שמצליחים לשלב בין שני הדברים האלה יכולים להתחרות בסגל הזה, אבל אנחנו רוצים לפתוח את הדלתות בפני שחקנים צעירים שישתלבו כאן בעתיד. יורנטה, אודריוסולה, סבאיוס, רגילון, ויניסיוס… כולם שחקנים צעירים מאוד מוכשרים שאנחנו מקווים שיישארו איתנו במועדון בשנים הבאות”.

“הצעירים האלה הם העתיד של ריאל מדריד והם צריכים להיות חלק מההווה. יש לי הרבה סיפוק כשאני רואה כאן שחקנים כמו ואלוורדה, רגילון או מרקוס יורנטה. אסור לנו לשכוח את העבודה הקשה ששחקנים משקיעים בליגות הנמוכות עם קסטיליה. אנחנו שמחים במועדון כי יש לנו כאן שחקנים שעלו בכל המדרגות והשלבים, וכעת הם מקבלים דקות בקבוצה הראשונה”.

רוטציות בסגל
“אנחנו צריכים לנהל את המאמצים שלנו בצורה נכונה. לכל המועדונים הגדולים יש הרבה משחקים לאורך העונה, ואתה מוכרח לדעת לחלק את הדקות בין שחקני הסגל. השחקנים צריכים להרשים על הדשא. שם הם צריכים להראות מה הם יודעים ויכולים לעשות. ככה עובד הכדורגל”.

קבוצה שונה מההפסד לאייבר
“אנחנו מדברים על שני משחקים שונים. תמיד קשה לשחק מיד אחרי פגרת נבחרות, כי אין לך מספיק זמן להיערך. זה לא תירוץ, זו המציאות. הפעם שיחקנו במגרש אחר וזה היה משחק אחר. שיחקנו טוב ברומא באמצע השבוע וגם מול ולנסיה עשינו עבודה די טובה. השחקנים ראויים להערכה על כך”.

טיבו קורטואה
“יש לנו שלושה שערים מהטופ העולמי, כשגם לוקה זידאן נמצא כאן כגיבוי. אנחנו ממש מסודרים בעמדה הזאת והכישרון של קורטואה זה לא דבר חדש”.

כדור הזהב למודריץ’
“הוא שחקן מדהים והוכיח את זה לאורך כל הקריירה שלו. אני לא יודע מאיפה הוא הביא את הכישרון שלו, אבל זה כנראה נובע מהאופי החזק שיש לו אחרי שנאלץ להתמודד עם מצבים קשים במקום בו הוא גדל. הוא דוגמה עבור כולנו”.

איסקו
“אני מרוצה ממנו כמו שאני מרוצה מכל השחקנים שלי. כשהוא נכנס ביקשתי ממנו להיות גורם משמעותי בהתקפות המתפרצות, וזה בדיוק מה שהוא עשה”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון