מודריץ’: “זאת שנה חלומית. רוצה לפרוש בריאל מדריד”

זוכה כדור הזהב התרגש במעמד הזכייה: “קשה לתאר את התחושות”. שבר רצף של עשר שנים בהן הזוכים היו כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי: “כנראה עשיתי משהו מיוחד על כר הדשא”. על עתידו: “יש לי חוזה לעוד שנתיים ואני מקווה שהוא יימשך מעבר לזה. תמיד אמרתי שאני רוצה לסיים את הקריירה בריאל”

לוקה מודריץ’ הוא הזוכה הגדול של כדור הזהב 2018. הקרואטי של ריאל מדריד התרגש במעמד הזכייה, אך בכל זאת הצליח להוציא כמה מילים מהפה ולהתייחס למספר נושאים.

התחושות
“זאת תחושה ייחודית. קשה לתאר את התחושות האלה במילים. אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי להגיע לרגע הזה. תודה לכל המאמנים ולכל החברים לקבוצה בריאל מדריד ובנבחרת קרואטיה, לאשתי, לילדים שלי. הם משלימים אותי כאדם. זה כבוד וזכות גדולה לזכות בפרס הזה”.המפתח להצלחה
“קשה לומר. לאורך הקריירה הבנתי שעבודה קשה, התמדה ואמונה בעבודה שלך הן הדברים שחשוב לעשות כדי להראות את הכישרון שלך. יש משפט שאני תמיד הולך איתו – הדברים הטובים אף פעם לא מגיעים בקלות. להשיג את כל זה… זה אף פעם לא היה קל”.

כריסטיאנו ומסי
“הם שני שחקנים פנומנליים. יש הרבה שחקנים נהדרים… מבאפה, גריזמן, ניימאר… אם זכיתי, זה כנראה אומר שעשיתי משהו מיוחד על כר הדשא. 2018 היא שנה חלומית בשבילי”.

ריאל מדריד
“יש לי חוזה לעוד שנתיים ואני מקווה שהוא יימשך עוד קצת מעבר לזה. אני מאוד שמח בריאל מדריד ורוצה להישאר. תמיד אמרתי שאני רוצה לפרוש במדי ריאל מדריד”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון