סולארי: “נצטרך מול מלייה אינטנסיביות והתלהבות”

למרות התוצאה הנוחה מהמשחק הראשון (0:4), מאמן ריאל מדריד מסרב ליפול לשאננות לקראת גומלין הגביע בברנבאו: “ממעיטים בערכן של הליגות הנמוכות. יש שם קבוצות שמשחקות כדורגל מאוד טוב”. על הזכייה של מודריץ’ בכדור הזהב: “זאת הייתה השנה שלו”

אחרי הניצחון החשוב בשבת על ולנסיה, ריאל מדריד חוזרת לגביע המלך כדי להשלים את המשימה מול מלייה (0:4 במשחק הראשון) ולעלות לשמינית הגמר. רגע לפני המשחק (חמישי, 17:15), המאמן סנטיאגו סולארי התייצב מול העיתונאים והתייחס למספר נושאים.

המשחק מול מלייה
“כל השחקנים והצוות, כולל החבר’ה הצעירים שמשחקים גם בקסטיליה, עובדים קשה באינטנסיביות גבוהה והרבה התלהבות. זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לראות על הדשא מול מלייה. המשחק הראשון היה טוב מאוד כי הצגנו גישה טובה, נגד קבוצה שמאורגנת היטב ומוליכה את הליגה שלה. ממעיטים בערכן של הליגות הנמוכות. יש שם קבוצות שמשחקות כדורגל מאוד טוב”.כדור הזהב
“זאת הייתה השנה של מודריץ’. הפוקוס היה חייב להיות עליו. הוא הציג שנה נפלאה ונתן את כל כולו לריאל מדריד ולנבחרת שלו. זה מגיע בשלב מתקדם בקריירה שלו. בעיניי זה הרבה יותר יפה לזכות בפרס הזה בגיל כזה, כי יש לזה ערך מבחינתו. כולנו מאושרים בשבילו על הזכייה הזאת”.

האקדמיה
“יש משחקים לאורך העונה שמאפשרים מקום לשחקנים הצעירים. מבחינה היסטורית, המועדון הזה תמיד ידע לשלב שחקנים שמגיעים מהקאנטרה. בשנת 2000, כשאני הגעתי, הפוקוס במועדון היה על האקדמיה, על המתקנים ועל אנשי המקצוע שעובדים כאן. התמזל מזלי לעשות את זה גם כן וזה מאוד קשה. זאת עבודה כמעט אנונימית שלא מבינים אותה, כי התוצאות לא משתקפות באופן מיידי. התוצאות במועדון הזה מתורגמות למספרים. יש 11 שחקני סגל שהגיעו ממחלקות הנוער, ובשתי הליגות הבכירות בספרד יש עוד 90 שחקנים שהם בוגרי האקדמיה של ריאל מדריד”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון