במועדון מרוצים מסאנצ’ס ויוותרו על צירוף בלם בינואר

קפטן קסטיליה בן ה-21, שהוקפץ לקבוצה הבוגרת תחת סנטיאגו סולארי, ממשיך להרשים את הצוות המקצועי. לאחר שבריאל כבר שקלו להפעיל את אופציית הרכישה של מריו הרמוסו מאספניול, חאבי הצעיר שינה את התכניות ויקבל את הקרדיט

חאבי סאנצ’ס גורם להרבה נחת בריאל מדריד. הבלם בן ה-21, שהוקפץ על ידי סנטיאגו סולארי לאור מכת הפציעות בקבוצה, ניצל היטב את ההזדמנות שקיבל – ומאז לא מפסיק להרשים.

הקפטן הצעיר של קסטיליה, שהגיע למועדון בגיל 8 ומאז עבר בכל מחלקות הילדים והנוער של הקאנטרה (אקדמיית ריאל מדריד), רשם עד כה 4 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת. אחרי שלושה משחקי חוץ עם הקבוצה (מלייה, ויקטוריה פלזן וסלטה ויגו) – הוא ערך השבוע הופעת בכורה בסנטיאגו ברנבאו, כשהשלים 90 דקות בגומלין מול מלייה ואף התכבד בשער הבכורה בקבוצה.היכולת המרשימה של הבלם הכישרוני לא נעלמה מעיני הצוות המקצועי, שבעצה אחת עם ראשי המועדון שוקלים לוותר על אופציית צירופו של בלם נוסף בחלון ההעברות של ינואר. התכנית המקורית הייתה לנצל את אופציית הרכישה שיש לריאל על מריו הרמוסו מאספניול, בעיקר לאור הפציעות המרובות של בלם הגיבוי חסוס ואייחו. אלא שהנחיתה הרכה של סאנצ’ס במדי הקבוצה הבוגרת שינתה את התכניות.

לפי ההערכות בספרד, במועדון לא יצרפו שחקן הגנה נוסף בחודש הבא ויאפשרו לחאבי סאנצ’ס את הקרדיט להיאבק על מקומו כגיבוי בקבוצה הבוגרת. במקביל, חסוס ואייחו התאושש לאחרונה מהפציעה שהשביתה אותו מתחילת העונה וערך הופעת בכורה מוצלחת מול מלייה. יחד עם נאצ’ו פרננדס שחוזר אף הוא מפציעה, במועדון רגועים לגבי עמדת הבלמים – ויחפשו להתחזק, אם בכלל, בעמדה אחרת.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון