סולארי: “המשחק הראה לנו כמה שחקנים איכותיים יש לנו”

מאמן ריאל מדריד יצא מרוצה מהניצחון 1:6 על מלייה, שהעלה את הבלאנקוס לשמינית גמר הגביע: "לא רלוונטי מאיזו ליגה מגיעה היריבה שלנו. להבקיע 10 שערים בסיכום שני המשחקים זה אף פעם לא פשוט". איסקו הצטיין: "מאושר בשבילו. אנחנו עובדים קשה כדי שכל השחקנים יהיו בכושר המיטבי"

סנטיאגו סולארי מאושר. למרות רוטציה רחבה שערך בסגל, ועל אף שמפגש הגביע עם מלייה כבר היה סגור אחרי 0:4 במשחק הראשון – חבורת השחקנים שעלתה על הדשא בסנטיאגו ברנבאו למשחק הגומלין עשתה את שלה והעניקה ערב גדול עם 1:6 נהדר. בסיום המשחק התייצב המאמן בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות אחרי הניצחון
“זה היה משחק מאוד מועיל, כי זה איפשר לנו לראות כמה שחקנים איכותיים ומחוייבים יש לנו. הם הציגו יכולת נהדרת”.יריבה קטנה
“לא רלוונטי מאיזו ליגה מגיעה היריבה שלנו. מלייה מוליכה את הליגה שלה. להבקיע 10 שערים בשני משחקים זה אף פעם לא דבר פשוט ואני מאושר עבור כל מי שלקח בזה חלק – השחקנים הוותיקים לצד החבר’ה הצעירים שערכו הופעות בכורה. גם חאבי סאנצ’ס, שהבקיע שער בכורה, לא ישכח לעולם את הערב הזה. השילוב הזה מעורר הרבה סיפוק”.

ההעמדה על המגרש
“ויניסיוס שיחק בכנף שמאל והתאמנו את העמדות בהתאם לזה. אין לי שום בעיה עם זה שהשחקנים מחליפים עמדות תוך כדי משחק, כל עוד הם עושים את זה בצורה מסודרת ועושים את המוטל עליהם מבחינה הגנתית. אני אוהב לתת לשחקנים חופש. את קרבחאל שיבצנו בכנף שמאל כי יצא לו לשחק שם כמה פעמים, לעומת אודריוסולה הצעיר שלא יצא לו”.

איסקו
“אני מאושר בשבילו על שני השערים שהבקיע ומצטער על המצב שהשוער לקח לו, כי גם זה יכול היה להסתיים ברשת. אנחנו מתאמנים מאוד קשה כדי שכל השחקנים יהיו מרוכזים ויגיעו לכושר המיטבי. אני שמח גם בשביל אסנסיו, שהבקיע בעצמו שני שערים”.

רוטציות
“כל השחקנים חושבים שהם מוכרחים לפתוח בהרכב, אחרת הם לא יהיו שם. אנחנו צריכים לבחור 11 שחקנים וחלק מהתפקיד שלי הוא לקבל את ההחלטה הזאת. אני מרוצה עם כל השחקנים ששיחקו, מקיילור בשער ועד מריאנו בחוד ההתקפה”.

גביע העולם למועדונים
“אין זמן לחשוב על זה. אנחנו מסתכלים רק על המשחק הבא שלנו, שיערך ביום ראשון. יש עוד לא משחקים לפני הטורניר – שני משחקי ליגה שיהיו משמעותיים עבורנו ואחד נוסף בליגת האלופות. אחר כך יהיה לנו את הזמן לחשוב על גביע העולם. זה מפעל שאני מאוד נרגש לקראתו. אני חושב שהוא נהדר”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון