כריסטיאנו: “אם נוגרל נגד ריאל אתן כל מה שיש לי”

הפורטוגלי התראיין באיטליה ודיבר על האפשרות שיפגוש את הבלאנקוס בליגת האלופות: "מה שקרה בעבר שייך לעבר. אני משחק למען יובנטוס". על כדור הזהב: "הגיע לי לזכות, אבל מודריץ' ראוי לזה. אעשה הכל כדי לזכות בשנה הבאה"

כריסטיאנו רונאלדו יצא לסבב ראיונות בתקשורת האיטלקית, והתייחס בין היתר גם לאקסית ריאל מדריד.

כדור הזהב
“הגיע לי לזכות השנה בכדור הזהב. עבדתי בשביל זה, אבל לא זכיתי וזה לא סוף העולם. אני מכבד את ההחלטה שהתקבלה. אתם חושבים שהלכתי הביתה והתחלתי לבכות? ברור שאני מאוכזב, אבל החיים ממשיכים. בכל מקרה, אני מברך את מודריץ. הוא ראוי לזה. אבל בשנה הבאה ניפגש שוב ואני אעשה כל מה שאני יכול כדי לזכות”.החיים ביובנטוס
“אנחנו סגל מגובש. במקומות אחרים יש שחקנים שמרגישים שהם גדולים יותר משחקנים אחרים, בעוד שכאן כולם באותה הרמה. כולם כאן צנועים ורוצים לנצח. גם במדריד צנועים, אבל כאן אני מרגיש את זה יותר. זה מאוד שונה ממדריד. כאן יש יותר תחושה של משפחה”.

מפגש מול ריאל בליגת האלופות
“מבחינתי זה יהיה כמו כל מפגש. מה שקרה בעבר שייך לעבר. אני משחק למען יובנטוס והיא הדבר היחיד שמעניין אותי. אם אשחק נגד ריאל, אתן את כל מה שיש לי”.

שמועות על שחקנים מריאל ליובנטוס
“אני רואה את הסיפורים על חאמס, בייל, אסנסיו… אבל בכנות, יובנטוס לא צריכה כרגע אף אחד. בעתיד אי אפשר לדעת. הדלת של המועדון פתוחה בפני כל שחקן גדול ומרסלו הוא אחד כזה”.

 

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ח.ק Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
ח.ק
אורח
ח.ק

יש דברים שאסור לומר,במיוחד לאחד כמו כריסטיאנו שהיה לו את הכל,והוא היה הכל במדריד! חבל על ההצהרות האלה,שהוא עוד עלול להצטער עליהן,והן כמו יריקה לבאר ממנה שתה הרבה זמן …