ברהים: “זאת ריאל מדריד, כל שחקן צריך לתת את המיטב”

שחקן הרכש החדש דיבר במפגש ראשון עם התקשורת: "לא חשבתי פעמיים כשדיברו איתי על האפשרות להגיע. זאת הזדמנות של פעם בחיים". מודע לדרישות הגבוהות: "הגעתי לפסגה. כדי לקבל דקות אצטרך לעבוד קשה"

ברהים דיאס בן ה-19 הגשים חלום. הכישרון הספרדי הצעיר חתם בריאל מדריד עד 2025, ומקווה להוכיח שהוא ראוי לאמון שקיבל מהמועדון הטוב בעולם. במפגש ראשון עם התקשורת הוא התייחס למספר נושאים.

התחושות
“זה יום מאוד מיוחד עבורי ועבור משפחתי. זה יום ייחודי ובלתי נשכח. אני מאושר ורוצה כבר להתחיל ולשחק. אני עומד לרשותו של המאמן ורעב מאוד לעלות אל המגרש, אבל המאמן הוא זה שיחליט. יש בסגל הזה שחקנים אדירים ברמה-עולמית. כל חבריי החדשים לקבוצה מדהימים ואני ממש שמח להצטרף”.החתימה
“לא חשבתי פעמיים כשדיברו איתי על האפשרות להגיע לכאן. כשעזבתי את מ’נצסטר סיטי, היו מבחינתי שלוש אפשרויות: לשחק בריאל מדריד, לשחק בריאל מדריד ולשחק בריאל מדריד. אני רוצה להצליח כאן ולהוות חלק משמעותי מהקבוצה”.

מנצ’סטר סיטי
“אני אסיר תודה למנצ’סטר סיטי כי הם העריכו אותי, אבל כעת אני ממש שמח להיות במועדון הטוב בעולם. אני ממש רוצה כבר להתחיל. זה מרגש מאוד להגשים את החלום הזה, ואני רוצה לתת את כל מה שאני יכול עבור הקבוצה”.

ריאל מדריד
“זה המועדון הטוב בעולם. חלומו של כל שחקן הוא לשחק בריאל מדריד. ההזדמנות הזו מגיעה רק פעם בחיים – ואתה מוכרח לקחת אותה ולנצל אותה עד תום”.

המטרות
“אני רוצה לתת את כל מה שיש לי עם עבודה קשה ורעב. מרוויחים הזדמנויות לשחק באמצעות עבודה קשה. אני אנסה לתת את המיטב שלי. המועדון הזה הוא הפסגה, וכל שחקן כאן צריך לתת את המקסימום שלו. ננסה לזכות בתארים, וזאת הסיבה שהגעתי לכאן”.

העמדה על המגרש
“אני מרגיש נוח בעמדות התקפיות, אבל המאמן יחליט איפה למקום אותי. אני לא אוהב להגדיר את עצמי כשחקן. אני אוהב את איסקו ואסנסיו ואשתדל להיות צמוד אליהם וללמוד מהם. אני שחקן מאוד רעב”.

המצב בריאל מדריד
“המצב בריאל מדריד הוא שהקבוצה הזאת זכתה בשלוש אליפויות אירופה רצופות וארבע בחמש שנים. אסור להטיל ספק בשחקנים האלה, כי הם ברמה הכי גבוהה. אני אנסה לעזור לקבוצה במה שאני יכול”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון