סולארי: “ריאל מדריד אף פעם לא מוותרת”

המאמן לא הסתיר את שביעות רצונו אחרי שהשיג ניצחון חמישי ברציפות, הפעם 0:3 על אלאבס: “אנחנו מוכיחים את הרעב שיש לנו”. ברביעי קלאסיקו בגביע: “מגיעים לכל משחק במלוא הכבוד והצניעות, אבל באים כדי לנצח”. ויניסיוס ממשיך להצטיין: “מאושרים מהתרומה שלו”

ריאל מדריד מגיעה לשיאה בדיוק בזמן. הבלאנקוס ממשיכים להציג את הגרסה הטובה ביותר שלהם בעונה, חיברו ניצחון חמישי ברציפות אחרי 0:3 על אלאבס – ונראים מוכנים ומזומנים לפתוח את שבוע המאני-טיים, שיסדר להם מפגשי חוץ מול ברצלונה, אתלטיקו ואייאקס בתוך שבעה ימים. רגע לפני, המאמן סנטיאגו סולארי התייצב מול התקשורת בסיום הניצחון על אלאבס והתייחס לכל הנושאים.

ניצחון חמישי ברציפות
“אנחנו מתכוונים להילחם על כל התארים עד הסוף, בתקווה שזה יימשך עד סיום העונה ועד שיגיעו משחקי הגמר – כי המשמעות תהיה שנוכל לקבל את ההזדמנות לזכות בתארים. השחקנים ממשיכים להוכיח את הרעב שיש להם. ריאל מדריד אף פעם לא מוותרת ואנחנו מראים את זה בשבועות האחרונים. אנחנו תמיד רוצים לנצח, לא משנה מה המצב בטבלה. תמיד יש על מה לשחק”.לו”ז עמוס
“אנחנו יודעים איזה משחקים מצפים לנו כעת. לקבוצה הזאת יש הרבה ניסיון בלהתנהל בלו”ז מהסוג הזה. אנחנו מתייחסים לכל משחק בנפרד ומנסים למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי לנצח אותו. כל משחק לאורך העונה הוא חשוב ומכריע. המפתח בשבילנו הוא תמיד להסתכל רק על המשחק הקרוב”.

ויניסיוס ג’וניור
“הוא הציג משחק נהדר וירד ממנו מאושר. הוא מגיב בצורה טובה מאוד גם במשחקים וגם באימונים. אנחנו מאושרים מהתרומה שלו ומההתפתחות כשחקן, כשהוא כל הזמן מקבל תמיכה של השחקנים המנוסים בסגל שדואגים לו ומייעצים לו. האם יפתח בקלאסיקו? אני לא מתכוון לגלות את זה עכשיו…”.

עמדות שחקני ההתקפה
“המשחק מול אלאבס היה קשה כי היא קבוצה הגנתית טובה ששיחקה עם המון ריכוז ולחצה אותנו המון. הם לא נתנו לנו יותר מדי שטחים. במחצית השנייה שינינו קצת את העמדות כדי לראות איך ויניסיוס מסתדר בימין, כי אני יודע כמה לבייל נוח באגף שמאל. העובדה שיש לנו את גארת’, ויניסיוס, אסנסיו, מריאנו, בנזמה ואחרים אומרת שתמיד יש לנו מגוון אפשרויות”.

פחות זמן להתכונן לקלאסיקו מאשר ברצלונה
“אנחנו לא אלה שקובעים את לוח הזמנים. אנחנו מתרכזים בלהתכונן היטב ולהגיע בצורה הכי טובה שאנחנו יכולים”.

תחושות לקראת הקלאסיקו
“ריאל מדריד תמיד פייבוריטית. אנחנו מגיעים לכל משחק במלוא הכבוד והצניעות, אבל תמיד באים במטרה לנצח”.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x