המועדון נכנס למו”מ על הארכת החוזה של מודריץ’

בניגוד לשמועות על עזיבה אפשרית, הקשר הקרואטי הבהיר גם בפומבי וגם בשיחות פנימיות שברצונו לפרוש במדי ריאל מדריד. הבלאנקוס יציעו לו לחתום לשנתיים נוספות בתמורה להעלאה בשכר. חוזהו הנוכחי יסתיים בקיץ 2020

לוקה מודריץ’ בדרך להארכת חוזה. הקשר הקרואטי בן ה-33, שבחודשים האחרונים הופצו שמועות על כוונתו לעזוב את ריאל מדריד, הבהיר שברצונו לפרוש במדי הבלאנקוס – ובמועדון מגיבים בהתאם.

לפי דיווחים בעיתון ‘אס’, הארכת החוזה של מודריץ’ – שחוזהו יסתיים בסוף העונה הבאה – ניצבת בראש סדר העדיפויות של הנשיא פלורנטינו פרס. ההערכה היא שיוצע לקרואטי לחתום לשנתיים נוספות בתמורה להעלאה בשכרו, שתקפיץ אותו לצמרת המשתכרים בסגל.זוכה כדור הזהב פתח בצורה בינונית את העונה הנוכחית, לאחר שעבר קיץ עמוס עם נבחרת קרואטיה – איתה הגיע עד לגמר המונדיאל. בשבועות האחרונים הוא חוזר לכושר שאפיין אותו לאורך השנים הנהדרות בריאל, השתלט חזרה על מרכז השדה של הבלאנקוס ואף תרם שלושה שערים וחמישה בישולים – מספרי שיא עבורו בתקופה הזו של העונה.

מודריץ’ זוכה להערכה רבה במועדון, מההנהלה דרך הצוות המקצועי והשחקנים ועד לאחרון האוהדים ביציע. על אף השמועות ששלחו אותו למושבת הקרואטים של אינטר, הוא הצהיר לא פעם שרצונו להישאר במועדון הטוב בעולם. בקרוב, כך נראה, הוא גם יהפוך את זה לרשמי.

 

אולי יעניין אותך גם...

Subscribe
מעקב אחרי דיון
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x