סולארי: “רצינו לנצח, אבל מרוצים מהמשחק שהצגנו”

אחרי התיקו 1:1 מול ברצלונה בחצי גמר הגביע, מאמן ריאל מדריד חשב שקבוצתו יכולה הייתה לצאת עם כל הקופה: “היו לנו הזדמנויות להבקיע שער נוסף”. עם זאת, אהב את מה שראה: “הוכחנו שיש לנו סגל שעובד במלוא הרצינות”

הקלאסיקו הראשון של סנטיאגו סולארי כמאמן הסתיים בתיקו 1:1 בחצי גמר גביע המלך, כשההכרעה עוברת לגומלין בברנבאו בסוף החודש. עם סיום המשחק, המאמן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהתיקו
“אני מתמקד בעובדה שזה היה משחק יפה עם איכות רבה ופרקי מומנטום לכל קבוצה. זה היה משחק נהדר לצפייה עבור כל אוהדי הכדורגל. היו לנו הזדמנויות להבקיע בשתי המחציות. אנחנו תמיד רוצים לנצח והיו לנו את המצבים כדי לכבוש את השער השני. בסך הכל אנחנו מרוצים מהמשחק שהצגנו”.יחסי הכוחות מול ברצלונה
“מיותר לערוך השוואות. המשחק הזה הוכיח שיש לנו סגל שחקנים שעובדים טוב מאוד ובמלוא הרצינות. מפגש הגביע הזה פתוח לגמרי. יש הרבה איכות מצד שתי הקבוצות והכל יכול לקרות בכל רגע”.

המשך העונה
“אנחנו מתקדמים צעד אחרי צעד. יש לנו עכשיו כמה ימים כדי לעבוד קשה. אנחנו אוהבים את הגביע וניאבק כדי לזכות בו, אבל עכשיו נעביר את הריכוז למשחק הליגה הבא שלנו”.

לוקאס ואסקס
“יש לו תכונות מסוימות שאני מאוד מעריך. הוא עוזר לקבוצה בכל דבר על המגרש ומשחק עם הרבה אומץ”.

ההתפתחות של ויניסיוס
“אני לא מופתע מזה כי אני מכיר אותו. מדהים לראות שילד בן 18 מתפתח בדרך הזו. חלק מהקרדיט מגיע גם לחבריו לקבוצה, שתומכים בו תמיד”.

מרסלו
“הוא הקפטן השני שלנו ו-100% מדרידיסטה. ריאל מדריד היא הדבר החשוב ביותר בשבילו והוא עובד כדי לתת הכל למען הקבוצה”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון