סולארי: “כדי לנצח בדרבי חייבים לצאת עם כל הכלים”

מאמן ריאל מדריד מתכונן למפגש מול אתלטיקו (שבת, 17:15): “זה משחק חשוב מאוד עבורנו. נצטרך להשקיע את מלוא האנרגיה ולכפות את הכדורגל שלנו מהרגע הראשון”. על הלו”ז העמוס: “אנחנו מגיעים לתקופה הזאת במצב טוב מאוד”

ריאל מדריד עדיין לא התאוששה לגמרי מהמשחק האינטנסיבי בקמפ-נואו מול ברצלונה, וכבר עוברת לאתגר הבא שיהיה אינטנסיבי לא פחות – הדרבי מול אתלטיקו, בקרב ישיר על המקום השני בטבלת הליגה (שבת, 17:15). רגע לפני, המאמן סנטיאגו סולארי התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

הדרבי
“המשחקים האלה יותר אינטנסיביים, טקטיים ואנרגטיים. כדי להצליח נהיה חייבים להשקיע את מלוא האנרגיה שלנו ולכפות את הכדורגל שלנו מהרגע הראשון. חייבים לצאת עם כל הכלים שלנו מההתחלה”.איזון
“אנחנו עובדים בכל יום כדי לתחזק את האיזון בין המישור הטקטי, הפיזי והמנטלי, ולהגיע בשיאנו לכל משחק. השחקנים עובדים במלוא הרצינות כדי להשיג את זה”.

איסקו
“הוא נטש את האימון בגלל שחש אי-נוחות בגב, ויעבור בדיקות בהמשך”.

התחרות בסגל
“העבודה של כדורגלן מקצוען היא להתאמן ולהיות כשיר במאת האחוזים כדי לעמוד לרשות הקבוצה. הקבוצה שלנו טובה מאוד. כולם עובדים היטב. כולם חושבים על טובת הקבוצה וכולם מעורבים. רואים את זה גם באימונים וגם במשחקים. אנחנו מגיעים לתקופה הזאת של העונה בצורה טובה מאוד”.

לוח המשחקים
“נחמד להגיע עם התרגשות לתקופה הזאת של העונה. מצפים לנו המון אתגרים. המשחק הקרוב הוא מאוד חשוב בשבילנו. ניגש אליו במלוא הפוקוס, בדיוק כפי שניגשנו למשחקים הקודמים – כשאנחנו ערוכים ומוכנים לתת את כל מה שיש לנו, כמו מול ברצלונה, ג’ירונה או סביליה”.

דייגו סימאונה
“אני מעריך אותו ומכבד אותו. שיחקנו יחד בנבחרת ארגנטינה והוא גם היה המאמן שלי בסן-לורנסו. זו הייתה חווייה נחמדה עבורי ברמה המקצועית. יש לו הרבה מה לשתף. המשחק נגדו יהיה נחמד אבל הדבר היחיד שאני עוסק בו הוא המשחק עצמו”.

בייל ואסנסיו
“הם משתפרים ומתפתחים. הם רק חזרו מפציעה וכולנו יודעים מה הם יכולים לתת. אנחנו שמחים שהם איתנו”.

מצב הכושר
“הקבוצה במצב טוב מאוד. נהדר לראות את השחקנים האלה משחקים ומתאמנים עם תשוקה, אינטנסיביות וריכוז. הם נהנים באימונים ובמשחקים”.

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון