סולארי: “צריכים להירגע ולהמשיך לעבוד קשה”

המאמן מאושר מהניצחון בדרבי, אבל לא מסתנוור מההצלחה: “מוכרחים להישאר עם הרגליים על הקרקע”. על המשחק: “הטוב ביותר שלנו מאז חודש דצמבר”. על רגילון: “מציב דוגמה עבור כל שחקני האקדמיה. לכל אחד יש סיכוי להגיע לסגל הבכיר”

ריאל מדריד תחת סנטיאגו סולארי ממשיכה לספק תוצאות, כשהאחרונה שבהן היא היוקרתית מכולן – ניצחון חוץ 1:3 על אתלטיקו מדריד בוונדה מטרופוליטנו. בסיום המשחק, המאמן התייצב מול התקשורת והתייחס למספר נושאים.

תחושות מהניצחון
“זה היה ניצחון קבוצתי, וזאת הדרך היחידה להשיג משהו באיצטדיון הזה מול יריבה יציבה ותחרותית כמו אתלטיקו – בייחוד כשהיא משחקת בבית. היינו חזקים בכל אספקט של המשחק. זה כנראה המשחק הטוב ביותר שלנו מאז דצמבר”.“זאת הייתה תצוגה מאוד שלמה מצדנו. רק ככה יכולנו להוציא מכאן משהו. אתלטיקו קבוצה נהדרת עם מאמן פנטסטי. אנחנו חוזרים הביתה מאוד שמחים. היינו טובים מאחור, מקדימה, לחצנו בצורה מושלמת והיינו טובים במצבים נייחים – גם בהגנה וגם בהתקפה”.

המפתחות להצלחה
“כולנו חלק מהקבוצה והמפתח טמון בשחקנים, שהם אלה שמתאמנים, מציגים את המחויבות ומשקיעים את הנשמה בכל משחק. הם ראויים ל-95% מהקרדיט על כל ניצחון. יתר האחוזים מחולקים בין כולנו – הצוות הרפואי, המנהלים, האוהדים. ריאל מדריד תמיד נלחמת עד הסוף ואנחנו מוכרחים להמשיך ככה. צריכים להירגע, להישאר עם הרגליים על הקרקע ולהמשיך לעבוד קשה”.

ויניסיוס ג’וניור
“הוא רק בן 18 וכל עתידו לפניו בכדורגל. הוא יכול להגיע רחוק ככל שירצה. הוא ילד, ולחלק מאיתנו יש ילדים בגילו. הוא הגיע לכאן רק לפני כמה חודשים והוא ממשיך להשתפר כל הזמן. הוא לומד מהטובים ביותר, מקבל עצות טובות וכל החברים לקבוצה דואגים לו”.

סרחיו רגילון
“הוא מציב דוגמה עבור כל שחקני האקדמיה שלנו. הוא מראה שאם יש לך כישרון, התמדה ועבודה קשה – תמיד יש לך סיכוי. עם התכונות האלה מגיעים להיות חלק מהסגל הבכיר של ריאל מדריד”.

גארת’ בייל
“הוא נכנס לחדר ההלבשה מחויך ושמח. בכל יום שעובר הוא נראה טוב יותר ויותר”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון