פרס: “להחתים חלוץ? יש לנו את החלוץ הטוב בעולם”

לאחר בחירת ‘פראנס פוטבול’ בריאל מדריד כמועדון הטוב בהיסטוריה, התראיין למגזין הנשיא פלורנטינו והתייחס בין היתר גם למדיניות הרכש: “אנחנו לא נבזבז רק כדי להגיד שבזבזנו. אנחנו מביאים כישרונות צעירים שיהיו הכוכבים המובילים בעתיד”

ריאל מדריד נבחרה על ידי מגזין ‘פראנס פוטבול’ היוקרתי למועדון הגדול בכל הזמנים. בהמשך לכך, סיפק הנשיא פלורנטינו פרס ריאיון קצר למגזין בו התייחס למספר נושאים.

מדיניות הרכש
“אני ממשיך להתעקש על כך שיש לנו את הסגל הטוב בעולם והתארים מוכיחים זאת. אנחנו לא מתכוונים לבזבז רק כדי להגיד שבזבזנו. מה שאנחנו עושים הוא להביא כישרונות מאוד צעירים שיהיו הכוכבים המובילים בעתיד, כמו ויניסיוס או רודריגו – שאפילו היה מועמד לאחרונה לפרס ‘קופה’ (כדור הזהב לשחקן הטוב בעולם עד גיל 21)”.רכישת חלוץ נוסף
“אני קורא ושומע בכמה כלי תקשורת לאורך השנים שריאל צריכה להחתים חלוץ. במבחן המציאות ברור לכולם שכרים בנזמה הוא החלוץ הטוב בעולם”.

פרסים אישיים במדריד
“שחקני ריאל מדריד זכו בשלושת כדורי הזהב האחרונים. אנחנו מאוד שמחים בשביל מודריץ’ על הכדורגל שלו ומה שהוא מייצג. הוא חלק מהאגדה של המועדון שלנו ומייצג את הערכים שלנו, ואני בטוח שהשחקנים הצעירים שמגיעים למדריד יהיו מועמדים לפרסים האלה בעתיד”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון