סולארי: “אייאקס נהדרת וראויה למלוא הכבוד מאיתנו”

ריאל מדריד משלימה את הכנותיה לקראת המשחק הראשון של שמינית גמר ליגת האלופות (רביעי, 22:00). המאמן לא מזלזל ביריבה: “לא חושב שהם עוברים תקופה קשה. ניגשים למשחק במלוא הרצינות והצניעות”. על מרסלו: “הוא סמל של המועדון”

רגעי האמת של ליגת האלופות הגיעו. ריאל מדריד משלימה את הכנותיה באמסטרדם לקראת המפגש עם אייאקס, במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות (רביעי, 22:00). רגע לפני, המאמן סנטיאגו סולארי התייצב בפני התקשורת והתייחס למספר נושאים.

אייאקס
“אני לא חושב שהם עוברים תקופה קשה. אני לא מסכים עם ההנחות האלה. יש להם עונה נהדרת, הם מגובשים מאוד, יש להם שחקנים מאוד טובים – אבל זה הכדורגל. אנחנו חייבים תמיד לכבד כל יריבה, והפעם מדובר באייאקס – שראויה לכבוד הזה. אנחנו ניגשים למשחק הזה במלוא הרצינות והכבוד לאייאקס, עם צניעות ועם אותה הרוח שהייתה לנו במשחקים האחרונים”.הופעה 600 לראמוס
“יש לו אופי נהדר, הוא מחויב מאוד – וזה מה שמאפשר לו להגיע למספר ההופעות הזה במדי ריאל מדריד. להצלחה ההיסטורית של המועדון בשנים האחרונות יש חותמת של האופי שלו. כולנו תקווה שנוכל ליהנות ממנו לעוד הרבה מאוד משחקים”.

מרסלו
“הוא הקפטן השני שלנו וסמל במועדון הזה. הוא מתאמן נהדר, כמו יתר השחקנים. הוא בחור נהדר, כולנו אוהבים אותו והוא עובד עם הרבה שמחה בכל יום ובכל אימון. האם הוא יפתח? נחכה ונראה”.

ויניסיוס ורגילון מקבלים קרדיט
“כל השחקנים בסגל הזה ערוכים ומוכנים כדי לשחק בכל משחק”.

המחמאות למאמן הכושר פינטוס
“מאמני הכושר, הצוות הרפואי, הפיזיותרפיסטיים וכל האנשים שעוזרים לנו – כולם עושים את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר כדי שהשחקנים, לב לבו של הפרויקט, יהיו בשיאם”.

מחשבות על טריפלטה?
“אנחנו מתרכזים במשחק מול אייאקס ורוצים להציג משחק רציני, בדיוק כפי שהצגנו מול אתלטיקו ביום שבת. זה הדבר היחיד שאנחנו חושבים עליו”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון