קורטואה: “אנחנו נראים טוב. קבוצות מפחדות מאיתנו”

שוער ריאל מדריד הצטרף לסנטיאגו סולארי במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול אייאקס: “יש תחושה שהיריבות שלנו מרגישות שעכשיו הרבה יותר קשה לנצח אותנו”. על היריבה: “צריכים להיות זהירים איתם. לא יהיה משחק פשוט”

רגע לפני שהוא מתייצב בין הקורות של ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת האלופות מול אייאקס (רביעי, 22:00), טיבו קורטואה התייצב למסיבת העיתונאים הרשמית והתייחס למספר נושאים.

כוח ההרתעה חזר
“יש תחושה שהיריבות שלנו מרגישות שעכשיו הרבה יותר קשה לנצח אותנו. באוקטובר היה לנו חודש רע והפסדנו גם בבית. עכשיו אנשים יכולים שריאל מדריד משחקת טוב. היריבות מפחדות מאיתנו יותר. אנחנו כאן כדי להילחם בכל הזירות – להגיע לגמר הגביע, להיאבק על תואר האליפות עד למחזור הסיום וגם על ליגת האלופות”.המפתח להצלחה
“הדבר החשוב ביותר הוא שבהגנה אנחנו מגנים כקבוצה – ובהתקפה אנחנו תוקפים כקבוצה. אנחנו משחקים עם הרבה משמעת. כל אחד יודע מה העבודה שלו וזה החוזק שלנו. כשאתה משחק בריאל מדריד, יש לך סיכוי לזכות בכל תואר אפשרי. זה בה כעסקת חבילה”.

אייאקס
“אני יודע הרבה על אייאקס. היא קבוצה מאוד טובה. הם צירפו את בלינד וטאדיץ’, שהם שני שחקנים מנוסים, ויש להם גם כמה כישרונות צעירים יותר כמו דה ליכט או דה יונג. הם משחקים כדורגל טוב וצריך להיות מאוד זהיר איתם. הם הראו נגד באיירן מינכן עד כמה הם קבוצה טובה. הם יקשו עלינו מאוד ואנחנו מוכרחים להיות מרוכזים. יש לנו הרבה ניסיון. נצטרך לתת את כל מה שיש לנו. אני לא חושב שיהיה משחק פשוט, אבל אני גם לא חושב שמישהו מאיתנו מצפה למשחק פשוט”.

מערכת ה-VAR
“אני אוהב את ה-VAR. ההתנסות במונדיאל הייתה ממש טובה וכל הנבחרות היו בעד המערכת. במונדיאל הכל עבד כמו שצריך. לפעמים יש קצת חוסר וודאות לגבי החוקים והכללים להתערבות, אבל המערכת הזאת היא דבר טוב ותהפוך את המשחק להוגן יותר”.

אפשרי להשיג גביע אלופות רביעי ברצף?
“אני חשוב שכן. אם תשאלו כל קבוצה מי הפייבוריטית להגיע לגמר ליגת האלופות – השם הראשון שיעלה לכולם בראש הוא ריאל מדריד, כי יש לנו קבוצה מדהימה ומנוסה. יש הרבה קבוצות טובות במפעל ואנחנו צריכים להתקדם צעד אחרי צעד, ונתחיל עם המשחק נגד אייאקס”.

הסיכוי לטריפלטה
“אנחנו מתקדמים ממשחק למשחק. אני יודע שזה נשמע משעמם ומציק, אבל אנחנו יודעים שזאת תמיד הדרך. אי אפשר להתחיל לחשוב על גומלין חצי גמר הגביע, כי יש לנו את המשחק מול אייאקס, אחריו ג’ירונה ואחר כך לבאנטה – וכולם משחקים קשים. כשנגיע לסיום העונה נראה מה הסיכוי שלנו להשיג את זה, וונקווה שנמשיך להיות בעמדת מאבק על שלושת התארים”.

 

אולי יעניין אותך גם...

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון