במועדון בחנו את האפשרות לפטר את סולארי

עם סיום משחק ההדחה מליגת האלופות, ראשי ריאל מדריד התכנסו לפגישה בחדר ההלבשה בסנטיאגו ברנבאו עד לשעות הקטנות של הלילה. בין היתר נבחנה גם האופציה לבצע שינוי על הקווים, למרות שחוסר התכלית במהלך עשוי לדחות אותו עד לסיום העונה

בריאל מדריד לקחו קשה מאוד את ההדחה הכואבת מליגת האלופות, אחרי הפסד 4:1 ביתי לאייאקס שמעשית גמר את העונה עבור הבלאנקוס בכל החזיתות. זאת בהמשך להפסד הכפול לברצלונה בגביע המלך ובליגה, כשבתוך שישה ימים בלבד ושלושה משחקי בית נותרה מחוץ לתמונה בשלושת המפעלים.

עם סיום המשחק מול אייאקס, ירד הנשיא פלורנטינו פרס על חדר ההלבשה. ב’מארקה’ מדווחים שלקראת חצות הצטרף אליו לשם המאמן סנטיאגו סולארי, כשגם שורת חברי הנהלה נוספים לקחו חלק בשיחה. על פי הדיווח, הפגישה הזו נמשכה גם לאחר שסולארי יצא מחדר ההלבשה – והסתיימה רק לקראת 01:15 לפנות בוקר, כשפלורנטינו היה מאחרוני היוצאים מהאיצטדיון.במהלך הפגישה נדונו מספר החלטות שגויות שקיבל הצוות המקצועי, כשבנוסף נבחנה האפשרות לסיים את דרכו של סנטיאגו סולארי על הקווים כבר כעת. עם זאת, בשל העובדה שהעונה מעשית גמורה ואין טעם של ממש להכניס לסיטואציה מאמן חלופי – מסתמן שהאפשרות הזו תרד מהשולחן. ההערכה היא שסולארי יישאר מאמן ריאל עד סיום העונה, ולאחריה ייפרד מתפקידו.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון