פלורנטינו: “המאמן הטוב בעולם חזר לריאל מדריד”

נשיא המועדון בירך את זינדין זידאן במסיבת העיתונאים להצגתו המחודשת בקבוצה: "אתה אוהב את הסמל הזה ולכן אתה כאן". התייחס גם לסולארי, שסיים את תפקידו: "רוצים שיישאר חלק מהמועדון הזה, אם יירצה בכך"

נשיא המועדון פלורנטינו פרס נשא דברים בפתיחת מסיבת העיתונאים להצגתו של זינדין זידאן כמאמן ריאל מדריד.

“התשוקה שלך לריאל מדריד גרמה לך לחזור ולאחד את גורלך עם זה של המועדון”, פנה פלורנטינו אל זידאן. “אתה לוקח על עצמך את האחריות של אימון הקבוצה שלנו ברגע קשה. אתה אוהב את הסמל הזה וזו הסיבה שאתה כאן היום”.“הוכחת את הנאמנות שלך כבר כשהצענו לך לחזור הביתה לפני חמש שנים. המחויבות שלך למועדון מרגשת את האוהדים, כשיחד איתך זכינו בתשעה תארים שסימנו את השליטה של ריאל מדריד בשנים האחרונות”, המשיך הנשיא. “אני לעולם לא אשכח את היום בו החתמנו אותך כחלק מההיסטוריה שלנו. מבחינתנו, המאמן הטוב בעולם חזר לריאל מדריד“.

פלורנטינו התייחס גם לסנטיאגו סולארי, שסיים את תפקידו כמאמן הקבוצה: “סנטיאגו, אני רוצה להודות לך על המסירות והנאמנות שלך כלפי המועדון שהוא הבית שלך. אנחנו רוצים שתישאר חלק מהמועדון הזה, אם תרצה בכך”.

לסיכום, הנשיא התייחס לתקופה בה נמצאת הקבוצה: “אנחנו, אוהדי ריאל מדריד, חווינו את אחת מהתקופות המדהימות ב-117 שנות ההיסטוריה המשותפת שלנו. היינו אלופי אירופה מעל אלף ימים ברציפות, זכינו באליפות אירופה גם בכדורגל – וזה דבר שמעולם לא קרה בהיסטוריית הספורט”.

“אנחנו יודעים שלצד הכאב שהאוהדים חווים היום, השחקנים האלה העניקו לנו גם הצלחוות בלתי נשכחות. ארבע זכיות בליגת האלופות בחמש שנים זה דבר שכמעט בלתי אפשרי לשחזר, ובשבילי זה מקור לגאווה. השחקנים האלה לנצח יהיו חלק מהאגדה של ריאל מדריד”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון