אפקט זידאן: מרסלו ואיסקו הגיעו להתאמן ביום חופש

ביממה שאחרי מינויו מחדש של זיזו, השניים שנפגעו יותר מכל תחת סולארי התייצבו במתחם ולדבבאס – זאת למרות שהקבוצה שוחררה למנוחה. בעקבות חילופי המאמנים, שניהם צפויים להמשיך בעונה הבאה

מרסלו ואיסקו הגיעו לאימון במתחם ולדבבאס, למרות שהקבוצה שוחררה ליום חופש. השניים, שמעמדם נפגע משמעותית תחת סנטיאגו סולארי, התמלאו במוטיבציה לאור חילופי המאמנים וחזרתו של זינדין זידאן לתפקיד.

בשבועות האחרונים, השניים הרגישו איך נסללת עבורם הדרך החוצה מהקבוצה. סולארי נהג עם שניהם ב’סדרות חינוך’, בטענה שהם איבדו מהמקצוענות שלהם. בהמשך לזה, הם איבדו את מקומם בהרכב – כשאיסקו אף נותר מחוץ לסגל למשחקים ומיעט לראות דשא.חזרתו של זינדין זידאן מסמלת עבור מרסלו ואיסקו זריקת עידוד רצינית. השניים היו מהשחקנים הבולטים תחת זידאן, כשהצרפתי אף הגה עבור הקבוצה את מערך היהלום עם רביעיית קישור – זאת כדי לוודא שאיסקו מקבל מקום בהרכב. כעת, המוטיבציה של השניים עלתה משמעותית וביום הראשון שלאחר מינויו של זיזו – הם התייצבו לאימון בזמנם הפרטי כדי להוכיח את המחויבות שלהם להצליח במדי ריאל מדריד.

הבעת המחויבות הזו היא רק הצעד הראשון מבחינת מרסלו ואיסקו, בדרך לשיקום מעמדם בריאל. ההערכה היא שלאחר חילופי המאמנים, השניים – ששמותיהם נקשרו לאפשרות של עזיבה בקיץ – יישארו במועדון גם בעונה הבאה.

 

אולי יעניין אותך גם...

1
הגב

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
רומן Recent comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר הפופולרי ביותר
מעקב אחרי דיון
רומן
אורח
רומן

ווואאאאממממווווסססס זידאן . זה מאמן . העונה הזאת עונה מעבר הכל קורה , אבל עונה הבא עולים ובגדול