מרסלו: “להיות קפטן שני בריאל זה מקור לגאווה”

הברזילאי העניק ריאיון בספרד, בו התייחס למספר נקודות בקריירה שלו במדריד: "אנחנו מחויבים לשאת את שם המועדון אל הצמרת. אני אוהב את זה מאוד". על ויניסיוס: "הוא ילד מדהים. אני עוזר לו בכל מה שאני יכול"

על רקע השמועות שקושרות אותו לעזיבה אפשרית, מרסלו התראיין בספרד והתייחס למספר נושאים – מהעבר במדריד, דרך ההווה וגם העתיד.

קפטן שני בריאל
“אני ברשימת הקפטנים כבר שש שנים, ובשבילי זה מקור גדול לגאווה ואחריות. אנחנו מחויבים תמיד לשאת את שמה של ריאל מדריד אל הצמרת. אני אוהב את זה מאוד”.ההתאקלמות במדריד
“כל שחקן שמגיע מתקבל בצורה יפה מאוד מצד כל שחקני הסגל. יש כאן הרבה אחדות ויצרנו משפחה. מאז שהגעתי למדתי לכבד אחרים, וגם ראינו רבים שעזבו – אבל תמיד יש תחושה של אחדות ואנרגיה טובה. כשחדשים מצטרפים הם לפעמים עדיין לא מעכלים שהם חלק מריאל מדריד. עצם ההגעה לכאן זה לא הגבול. מהרגע שאתה כאן, אתה צריך לתת את כל מה שיש לך למען הסמל”.

ויניסיוס והרצון שלו ללמוד
“הוא שיחק עונה אחת בברזיל כשהיה בן 16. הוא קצת צעיר יותר ממה שאני הייתי כשהגעתי לכאן, אבל אני עוזר לו בכל מה שאני יכול. הוא ילד מדהים. הוא מקשיב להכל, רוצה ללמוד כל דבר – וזה משמח אותי לראות. אם אתה מנסה לעזור למישהו שלא רוצה את העזרה, זה בזבוז זמן. אבל עם ויניוס זה שונה לגמרי”.

השער הראשון בריאל, וזה שהוא לא ישכח
“זה היה נגד ספורטינג חיחון. זה היה מאוד מיוחד, כי יצא לי לבעוט לשער כמה פעמים לאורך מספר משחקים. תמיד הייתי קרוב. כשהבקעתי לא ידעתי מה לעשות, אז הקדשתי את השער לילד שלי אנסו שבדיוק נולד. השער שבו צרחתי את נשמתי ונהניתי ממנו הכי הרבה היה באונדסימה. זה היה בפנדלים, והשתחרר אצלי המון לחץ”.

רוברטו קרלוס
“הוא תמיד היה האליל שלי, ומבחינתי גם היום הוא הטוב בהיסטוריה. הוא עזר לי המון כשהגעתי. הצטרפתי למקום בו האליל שלי משחק בעמדה שלי – ועזר לי. זה לא דבר שכיח בכדורגל”.

חגיגות בסיבלס
“כיכר הסיבלס תמיד מציפה זכרונות מאוד נעימים. האוהדים מרגישים שם קרובים לשחקנים ולריאל מדריד. בפעם האחרונה שהיינו שם, סרחיו ראמוס עשה דבר יפה כשלקח אותי לטפס על הפסל ולהניח שם צעיף של ריאל. מאז, בכל פעם שאני עובר שם – סומרות לי השיערות”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון