איסקו: “אלה חדשות טובות לכולם שזידאן חזר”

הקשר הספרדי התראיין על רקע מעברו ל'אדידס' והתייחס לשובו של המאמן: "מקווה שהוא יחזיר אותנו למסלול של ניצחונות". על המשך העונה: "השינוי מתחיל עכשיו. נעבוד כדי להשיב את המועדון למקום בו ההיסטוריה שלו ראויה להיות"

איסקו שובר שתיקה. אחרי ימים ארוכים של שמועות, טענות על בעיות משמעת ודיווחים על עזיבה מתקרבת, הקשר הספרדי מתראיין על רקע מעברו ל’אדידס’ – ומתייחס לכל הנושאים שעל הפרק בריאל מדריד.

חזרתו של זידאן
“כולנו מכירים אותו, יודעים איך הוא היה בתור שחקן – ובתור מאמן הוא זכה כאן בהכל. אלה חדשות טובות לכולם שהוא חזר עכשיו, ברגע לא פשוט. הוא אוהב את ריאל מדריד והוא הוכיח את זה עם ההחלטה הזאת. אני מקווה שהוא יוכל לעזור לנו לחזור למסלול של ניצחונות”.ריאל תמיד חוזרת
“הדרישות בקבוצה הזאת הן הכי גבוהות. אנחנו תמיד צריכים להילחם על כל התארים. זאת לא הייתה העונה הכי טובה שלנו, אבל מעכשיו אנחנו נעבוד כדי להשיב את המועדון למקום בו ההיסטוריה שלו ראויה להיות. זה מה שדוחף אותנו קדימה לחזור אפילו חזקים יותר”.

המשך העונה
“ננסה לנצח בכל 11 המשחקים שנותרו. הליגה הספרדית היא מאוד קשה, אבל ננסה לצבור את כל הנקודות שאנחנו יכולים. השינוי התחיל עכשיו ואנחנו צריכים את האוהדים איתנו”.

המעבר לאדידס
“אני אסיר תודה לאדידס על האמון שלהם בי. זאת גאווה לחזור למשפחה הזאת, כי התחלתי איתה את הקריירה. יש לי זיכרונות נהדרים איתם”.

הכינוי ‘קוסם’
“זה כינוי שקסיאס וראמוס נתנו לי כשהגעתי למדריד”.

הרגע הכי זכור במדריד
“יש המון רגעים, כי ככה זה צריך להיות במועדון הזה – אבל אני חושב שהרגע שאני אשאר איתו זה הזכייה בדסימה”.

 

הגב

avatar
  Subscribe  
מעקב אחרי דיון